eleganckie wesele Eweliny i Marcina

Autor: Zuza Kuczbajska – Ślubna Pracownia Warszawa

W kategorii „nasze śluby” będziemy systematycznie umieszczać opisy i zdjęcia z naszych realizacji. Obecnie zapraszam do zapoznania się z kilkoma imprezami z 2007 i 2008 roku. W następnych miesiącach będziemy regularnie uzupełniać bloga o śluby tegoroczne.

Ślub odbył się w czerwcu 2008 roku. Głównymi wytycznymi były:

– eleganckie miejsce w centrum Warszawy, w którym pomieści się 150 osób

– możliwość wyjścia na zewnątrz

– dobre jedzenie w stylu kuchni europejskiej

– delikatne, nowoczesne, choć jednocześnie romantyczne dekoracje.

Wesele zorganizowaliśmy w pawilonie wystawowym przy pałacu znajdującym się w samym centrum Warszawy. Przeszklone ściany pawilonu dawały wrażenie, że znajdujemy się w ogrodzie. Wnętrze podzielone było na dwie części. W pierwszej ustawiliśmy okrągłe stoliki, na drugim końcu był parkiet oświetlony przez dj’a. Na zewnątrz, pomiędzy drzewami poustawiane były parasole i stoliki bankietowe, obok grill, bufety oraz drink bar. Do obiadu przygrywał zespół jazzowy, następnie muzyczną pałeczkę przejął dj.

Dekoracje były dosyć bogate. Sufit pawilonu, cały pokryty kratownicami, wymagał sporej aranżacji tkaninowej. Na stolikach poustawiane zostały kompozycje wodno-kwiatowe w dwóch formach. W wysokich wazonach zalane były białe tulipany oplecione gałązkami wierzby mandżurskiej. W niskich misach umieściliśmy tulipany i okrągłe białe kamyki. Na wierzchu obu kompozycji pływały świece, dając piękny efekt skrzącej się wody. Stoliki przykryte były białym, zwiewnym tiulem i gałązkami bluszczu.

Aby wyeksponować stolik Państwa Młodych, który w obszernym wnętrzu był mało widoczny, postawiliśmy tzw. tkaninowe plecy. Takie rozwiązanie pozwoliło też ukryć niedoskonałości pawilonu oraz stworzyło atrakcyjne tło do zdjęć.

pawilon-wystawowy

3 komentarzy
  1. Pingback: blog ślubno-weselny – Ślubna Pracownia – wesele z pomysłem » forteczne wesele Ani i Wojtka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *