Ślub Kasi i Wojtka – francuska winnica

Autor: Zuza Kuczbajska – Ślubna Pracownia Warszawa

Ślub zaplanowany został na lipiec. W zamierzeniu zarówno ślub jaki wesele miały odbyć się w plenerze. Niestety ze względów formalnych, nie udało nam się zorganizować ślubu w ogrodzie. Ostatecznie Państwo Młodzi składali przysięgę w Pałacu Ślubów na Starym Mieście w Warszawie.

Nie zrezygnowaliśmy jednak z plenerowego wesela. Przyjęcie miało formę obiadu poślubnego dla dwudziestu osób. Marzeniem Panny Młodej było stworzenie atmosfery winnicy. Zaproponowaliśmy ogród przy pałacu w stylu późnego renesansu francuskiego. W ogrodzie ustawione zostały białe parasole dla gości i kwartetu smyczkowego oraz baldachim nad bufetem. Bujna dekoracja kwiatowa tworzyła niezwykłą atmosferę. Wyjście z pałacu do ogrodu oraz fontanna udekorowane zostały bluszczem oraz gipsówką, dającą efekt niezwykłej lekkości. Parasole przyozdobiliśmy pnączami z bluszczu, białych kwiatów i zielonych winogron. Na stołach stanęły kamienne amfory pełne róż i winogron. Bufet przykryty został świeżym, zielonym mchem, z wetkniętymi główkami róż.

Restauracja serwowała dania kuchni europejskiej i śródziemnomorskiej. Nie zabrakło również owoców morza. Podczas obiadu czas umilał kwartet smyczkowy, grający muzykę klasyczną oraz filmową. Część nieoficjalną otworzył taniec Państwa Młodych na specjalnie w tym celu ustawionym parkiecie. Do końca przyjęcia z głośników sączyła się spokojna muzyka z odtwarzacza.

winnica

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *