wesele Kasi i Przemka w kolorze czerwonym

Autor: Zuza Kuczbajska – Ślubna Pracownia Warszawa

Czerwony… Ten kolor stanowił motyw przewodni ślubu i wesela, które zorganizowaliśmy w czerwcu 2008 roku.  Dostaliśmy za zadanie zorganizowanie ślubu nowoczesnego, we współczesnym wnętrzu. Lokal koniecznie musiał posiadać wyjście na ogród lub taras, aby palący papierosy mogli śmiało rozkoszować się dymem, nie przeszkadzając reszcie gości.

Zaproponowaliśmy klientom kilka lokalizacji. Ostatecznie wybór padł na nowoczesną restaurację na dachu biurowca, z widokiem na panoramę Warszawy i pięknym, drewnianym tarasem. Wnętrza lokalu, delikatne i stonowane, dawały duże możliwości aranżacyjne. Po szybkiej naradzie doszliśmy do wniosku, że motywem przewodnim przyjęcia będzie ulubiony kolor Panny Młodej – czerwony.

Ślub cywilny odbył się w Pałacu Ślubów na warszawskiej Starówce. Uroczystość uświetnił duet skrzypaczki i wiolonczelistki. Następnie gości przewieźliśmy autokarami na miejsce wesela. W restauracji ustawiony został długi stół, udekorowany zwiewnymi tkaninami i kompozycjami wodnymi. Czerwone dodatki dopełniały kompozycję:

– tablica z usadzeniem gości usprawniała komunikację,

– pudełeczka na souveniry urozmaicały biel i krem panujące na stole weselnym,

– bufet, przykryty czerwonym materiałem, zachęcał do jedzenia

– czerwona księga gości czekała na wpisy pamiątkowe.

Restauracja serwowała dania kuchni europejskiej. W barze dostępne były kolorowe alkohole, z których barman przygotowywał smakowite drinki. Zabawę do rana poprowadził dj.

kolor-czerwien

2 komentarzy
  1. Pingback: blog ślubno-weselny – Ślubna Pracownia – wesele z pomysłem » stali klienci w branży ślubnej? :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *