Ślub Ani i Łukasza – american dream

Autor: Zuza Kuczbajska – Ślubna Pracownia Warszawa

W sierpniu 2008 roku mieliśmy przyjemność zorganizowania ślubu dla pary mieszkającej na stałe w Nowym Jorku. Przy organizacji współpracowaliśmy z Rodzicami panny Młodej przebywającymi w Polsce. Cały proces przygotowań był dla nas niezwykłą przyjemnością.

Już na początku współpracy ustaliliśmy, że ślub i wesele muszą być bardzo wystawne, ale jednocześnie rodzinne i ciepłe. Zdecydowaliśmy się na eleganckie przyjęcie w hotelu pod Warszawą, poprzedzone niezwykle podniosłą uroczystością w Katedrze Wojska Polskiego.

Do ślubu Państwo Młodzi wraz z druhnami jechali pięknym białym Excaliburem. Za nimi podążała kolejna limuzyna Lincoln Town Car, wioząca najbliższą rodzinę. Nowożeńcy wchodzili do kościoła w orszaku: z przodu dziewczynka sypiąca płatkami i chłopiec trzymający obrączki, następnie cztery druhny, Młoda Para i na końcu świadkowie. Wszystkie druhny i świadkowa miały piękne łososiowe sukienki, specjalnie szyte na tę okazję. W drzwiach kościoła Państwo Młodzi powitani zostali przez szpaler żołnierzy i księdza. Oprawą muzyczną ślubu zajęli się trębacz oraz baryton.

Przy wyjściu z kościoła goście obsypali Nowożeńców deszczem białych płatków róż. Po życzeniach wszyscy goście udali się do hotelu, a Państwo Młodzi wraz z Rodzicami i druhnami poszli na krótki plener na Starym Mieście.

Sala hotelowa została bardzo bogato udekorowana kwiatami. Na okrągłych stołach stały wysokie kompozycje na świecznikach. Okwiecone były również bufety. Za plecami Młodej Pary stworzyliśmy ścianę z żywych kwiatów, która była wspaniałym tłem do późniejszych zdjęć z rodziną. Przy każdym talerzu dla gości umieściliśmy małe pudełeczko z pięcioma białymi migdałami.

Podczas wesela, czas umilał zespół. Goście mieli możliwość wpisania się do pamiątkowej księgi gości. Nie zapomnieliśmy również o dzieciach, którym zorganizowaliśmy mały kącik zabaw z rysowankami. Wesele w świetnej atmosferze trwało do białego rana.

american-dream

Jeden komentarz
  1. Serdecznie zapraszam na stronkę porady-wesele. pl
    Ciekawe porady i wiele innych 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *