gorące latynoskie rytmy – stylizacja kubańska

A może wesele w gorących latynoskich klimatach?

Taka stylizacja będzie wspaniałą alternatywą typowego wesela dla wszystkich miłośników kultury latynoamerykańskiej, których jest w Polsce coraz więcej. W tym przypadku głównymi elementami wskazującymi na ten styl jest oprawa muzyczna wesela. Przeważa samba, merengue lub salsa, koniecznie zatańczona przez nowożeńców jako pierwszy taniec. Atrakcjami są występy zespołów grających latynoską muzykę bądź występy tancerek. Warto również zaangażować do tańca gości. Zorganizujmy im specjalny kurs salsy i pozwólmy bawić się przy grającej na żywo kubańskiej kapeli.

Stroje mogą być kolorowe i niezobowiązujące, co dotyczy zarówno gości jak i Pannę Młodą. Namawiamy do kolorowych np. czerwonych sukienek. Lokal – najlepiej jakiś klub, który klimatem nawiązuje do mało wyszukanych zakątków na Kubie. W takim przypadku nie bójmy się obdrapanych ścian i flag z wizerunkiem Che Guevary. Zadbajmy też o samochód „w klimacie”. Na rynku jest sporo ciekawych ofert samochodów ściąganych z USA.

Dla każdego gościa przygotujmy jakiś gadżet, najlepiej prawdziwe kubańskie cygaro. Jeśli taki prezent będzie zbyt drogi, zostańmy przy normalnych cygarach. Nie możemy zapomnieć o rozkoszach podniebienia. Zaproponujmy gościom drink bar, a w nim koniecznie Mojito oraz Daiquiri. Jako posiłek główny proponuję kubańskie Picadillo.

styl-kubanski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *