wiosenny ślub – Ania i Darek

Autor: Joanna Bednarczyk – Ślubna Pracownia Warszawa

Tegoroczny sezon rozpoczęliśmy w maju. Państwo Młodzi zdecydowali się na kameralne wesele w pięknym dworze, otoczonym starym parkiem, z dala od zgiełku miasta. Początek maja, gdy przyroda zaczyna rozkwitać, a słońce coraz mocniej świeci, jest porą niezwykle urokliwą. Szukając motywu przewodniego, wraz z dekoratorami doszliśmy do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie motyw „wiosny”. Dlatego wśród dekoracji królowały biele i soczyste, trawiaste zielenie. Dekoracje stołów oraz bufetów bazowały na delikatnych kwiatach i zielonych pasach tkaniny. Ponadto wprowadziliśmy oryginalne dekoracje wodne. Do szklanych naczyń wlaliśmy wodę, zatopiliśmy przezroczyste kryształki, a na wierzchu umieściliśmy łebki kwiatów i pływające świece. Za dnia dekoracje wyglądały niezwykle lekko i subtelnie. Po zmierzchu i odpaleniu świec, woda zaczęła iskrzyć i mienić się światłami z otoczenia.

Ania, starannie wystylizowana, wystąpiła w zmysłowej, koronkowej sukni w długim trenem, Darek w klasycznym garniturze. Do ślubu jechali elegancką, czarną, delikatnie ukwieconą limuzyną. Ślub odbył się w pięknym, potężnym kościele. Anię do ołtarza prowadził ojciec, by w połowie drogi, oddać córkę w ręce przyszłego zięcia. Mszę uświetniły występy śpiewaczki i mezzosopranistki.

wiosenny-ii

Po ślubie goście przejechali do Dworu, gdzie obyło się wesele. Po uroczystym powitaniu i toaście, wszyscy usiedli do obiadu. Dla każdego gościa przygotowany był mały prezencik ze słodkościami. Po pierwszym posiłku, tradycyjnie odbył się pierwszy taniec, o tyle niezwykły, że muzykę do walca specjalnie na tę okazję skomponował kompozytor. Tak rozpoczęła się udana zabawa, która trwała do rana.

wiosenny

wiosenny-iii

Po zmierzchu dekoracje nabrały innego wymiaru. Rozpoczęła się gra świateł świec, wody i szkła.

wiosenny-iv

6 komentarzy
  1. Bardzo proszę o informację, gdzie odbyło się przyjęcie weselne. Szukam miejsca na maj 2011 a to przedstawione przez Panstwa na zdjęciach powyżej wydaje się być idelne.

  2. Dziękuję za rzadko dziś spotykaną otwartość i chęć pomocy. Trzeba nam więcej takich ludzi!

  3. a można wiedzieć gdzie sie odbył ten ślub i wesele? bardzo ciekawe miejsce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *