wystawne wesele Magdy i Michała

Autor: Zuza Kuczbajska – Ślubna Pracownia Warszawa

Magda i Michał zgłosili się do nas półtora roku temu. Od samego początku wiedzieli, czego oczekują po współpracy z nami. Chcieli oddać swój ślub i wesele w ręce specjalistów, bowiem zdawali sobie sprawę z ogromu prac, jakie będą musieli włożyć w przygotowanie wesela dla 300 osób. Ich wesele miało być wystawne i eleganckie. Z dobrym menu, delikatnymi dekoracjami i wysmakowanymi dodatkami. Bez kiczu i przerostu formy nad treścią. Przygotowania przebiegały spokojnie, a dzięki dużej ilości czasu, mogliśmy dopracować każdy szczegół.

Równie ważny jak wesele był ślub. Państwo Młodzi zdecydowali się na uroczystości w Katedrze Wojska Polskiego. W tak dużym kościele bez problemu pomieścili się goście, których ostatecznie przybyło 200. Ponadto dzięki uczestnictwie we mszy żołnierzy, uroczystość nabrała dodatkowej elegancji. Do kościoła Państwo Młodzi zostali wprowadzeni przez księdza w asyście żołnierzy, następnie szła mała dziewczynka z obrączkami, trzy piękne druhny, na końcu zaś świadkowie. Oprawa muzyczna ceremonii, piękne dekoracje kwiatowe i świetnie poprowadzona msza stworzyły niezwykle podniosłą i wzruszającą atmosferę.

magda-i-michal

Przyjęcie zorganizowaliśmy w pięciogwiazdkowym hotelu, który dysponował salą, mogącą pomieścić tak dużą liczbę gości. Dzięki temu mogliśmy też mieć pewność, że zarówno kuchnia, jak i kelnerzy poradzą sobie ze sprawną obsługą gości i wyserwowaniem dań. Do naszej dyspozycji była duża sala balowa, foyer, w którym ustawiliśmy bufety, oraz trzy dodatkowe pokoje, które zaaranżowaliśmy na pokój dla dzieci (pełen kolorowych zabawek), pokój klubowy (dla gości, którzy chcieli zapalić cygaro bądź papierosa i napić się mocniejszego alkoholu). Trzeci pokój służył jako garderoba dla zespołu.

Okrągłe stoły udekorowaliśmy delikatnymi wiankami i lampionami z grubą świecą. Na stolach stanęły też ręcznie robione wg indywidualnego projektu karty menu i numerki. Ponumerowanie stołów było niezbędne, aby zapanować nad gośćmi i sprawnie skoordynować zajmowanie miejsc przy stołach na początku przyjęcia. Kwiatami udekorowaliśmy również bufety, stoliki koktajlowe we foyer i schody wejściowe. Dzięki temu zimne hotelowe wnętrze przemieniło się w piękną balową salę.

magda-i-michal-3

Magda i Michał wielką wagę przywiązywali do menu. Jeszcze w trakcie przygotowań przeprowadziliśmy specjalną degustację, podczas której Państwo Młodzi wraz z Rodzicami mogli skosztować wielu dan z oferty hotelu i wybrać swój własny zestaw. I tak w menu znalazło się dużo dań kuchni polskiej, ale również akcenty kuchni europejskiej, oryginalne przekąski i pyszne ciasta. Wszystko świetnie smakowało, a szef kuchni zadbał, by również cieszyło oko.

magda-i-michal-2

4 komentarzy
  1. Pingback: blog ślubno-weselny – Ślubna Pracownia – wesele z pomysłem » Słowo Honoru – wesele Magdy i Michała

  2. Pingback: blog ślubno-weselny – Ślubna Pracownia – wesele z pomysłem » wesele Dagmary i Rafała na tarasie Zamku Ujazdowskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *