Alternative Weddings – ekskluzywne targi ślubne dla wymagających

Marzy Wam się oryginalny ślub i wesele? Szukacie sprawdzonych firm ślubnych, które działają na światowym poziomie? Nie interesują Was masowe targi, z których wyjdziecie z bólem głowy i torbą pełną przypadkowych ulotek? Targi ślubne Alternative Weddings stworzone zostały specjalnie dla Was.

Alternative Weddings

Impreza Alternative Weddings odbędzie się 21 listopada 2009 roku w Reducie Banku Polskiego w Warszawie. Za dnia (godz. 14:00-18:00) alternatywne, nietypowe targi ślubne w formie zaskakującego eventu. Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie pokaz ekskluzywnych sukni ślubnych marki Fabio Gritti.
Misją eventu jest promocja nowoczesnego stylu w weselach, najnowszych trendów, przełamujących nudne standardy i kicz. Wystawcami są uznane, wyselekcjonowane przez organizatorów – Ślubną Pracownię, firmy z branży weselnej oraz około weselnej, które swoją ofertą pokazują światowe standardy imprez tego typu.

Czego tu nie znajdziecie:
*setek przypadkowych firm – na Alternative Weddings pojawią się jedynie wyselekcjonowani przez Ślubną Pracownię wystawcy, spełniający wyśrubowane wymagania organizatorów;
*kiczu i tandety – oferowane przez wystawców dekoracje, zaproszenia, atrakcje itp. podążają za światowymi trendami, zarówno w designie jak i jakości;
*bałaganu – targi będą miały formę inspirującego eventu, a zamiast sterty ulotek dostaniecie przydatny katalog, zawierający bazę kontaktową do najlepszych firm na rynku, liczne porady i zdjęcia pięknych sukni ślubnych;
*najtańszych ofert na rynku – bowiem za jakością często idzie też cena.

Po targach zapraszamy na clubbing. Impreza nocna Alternative Wessings Party będzie imprezą stylizowaną, ze “ślubnym motywem przewodnim”. Chcemy, aby każdy kto przyjdzie na imprezę, miał na sobie przynajmniej mały weselny akcent, najlepiej zaprezentowany z humorem. Nie musi to być pełna suknia czy frak. Liczy się Wasza kreatywność, najciekawsze kreacje wynagrodzone zostaną atrakcyjnymi upominkami.

Impreza odbędzie się na dwóch poziomach:
*na parterze – atmosfera typowo dyskotekowo-klubowa. Planujemy zabawę na całego przy muzyce lat 80- i 90-tych.
*na poziomie -1 – chill out, przygaszone światło, gry planszowe i towarzyskie oraz sheesha.
*ponadto na poziomie +1 oryginalne VIP-roomy, ale tylko dla osób z zaproszeniami.

Więcej szczegółów na: www.alternativeweddings.pl

Wszystkie osoby zainteresowane rezerwacją biletu* prosimy o kontakt z Zuzą Kuczbajską, e-mail: info@alternativeweddings.pl.

Bilet targi – 20 zł/os przedsprzedaż, 25 zł/os w dniu imprezy.
Bilet impreza – 20 zł/os przedsprzedaż, 25 zł/os w dniu imprezy.
Bilet targi+impreza – 35 zł/os przedsprzedaż, 40 zł/os w dniu imprezy.
*zarezerwowane i opłacone bilety będą do odbioru w Reducie Banku Polskiego przez tydzień przed imprezą.
*w dniu imprezy bilety do nabycia w holu Reduty Banku Polskiego.

6 komentarzy
  1. Zgooglowałam termin targów ślubnych w Poznaniu 🙂 Jeśli się nie mylę, będą 10 stycznia na Targach Poznańskich. Zatem jeszcze trochę poczekamy.

  2. Czy są już znane terminy targów w Poznaniu? Chętnie bym się przeszła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *