jesienne targi ślubne w Województwie Śląskim – jesień 2009r.

Autor: Viola Reus Ślubna Pracownia Śląsk

W październiku br rozpoczął się „sezon” jesiennych targów ślubnych na Górnym Śląsku, organizowanych zarówno w sposób nietypowy i bardzo kameralny – jak np. pięknej scenerii wnętrz Pałacu Kawalera w Świerklańcu (okolice Bytomia) w dniu 18 października, jak też tych standardowych, organizowanych corocznie z większym rozmachem przez Agencję Artystyczno –Reklamową p. Andrzeja Gontarza, w wybranych większych miastach województwa.

Tak więc targi odbyły się:

  • 25 października w Chorzowie
  • 8 listopada w Sosnowcu
  • 15 listopada w Tychach
  • 22 listopada w Gliwicach
  • 6 grudnia w Rybniku

Tradycyjnie – jak to na tego typu targach – wystawiały się firmy fotograficzne (była to najliczniejsza grupa wystawców), salony sukien ślubnych, firmy dekoratorskie, florystyczne, cateringowe, jubilerskie, zespoły muzyczne, no i oczywiście samochodowa branża ślubna. W każdym miejscu wystawiało się około 90 wystawców, nie zabrakło również pokazów sukien ślubnych (w tym roku z kolekcji Annais i Karina) połączonych z licznymi konkursami dla przyszłych par młodych.
łącznie targi odwiedziło kilka tysięcy osób.

Ich finałem będą VIII Międzyplanetarne Targi Ślubne, które odbędą się w Katowickim Spodku w dniu 14 lutego 2010r. Impreza będzie prowadzona m.in. przez Krzysztofa Ibisza a na stoisku Ślubnej Pracowni będzie można zapoznać się z kompleksową ofertą w zakresie organizacji ślubów i wesel.

Zapraszamy!

Ponadto w pierwszych miesiącach 2010 zaplanowano również targi ślubne:

  • w Bielsku- Białej (IX Bielskie Targi Ślubne) w dniu 24 stycznia 2010r.
  • i w Częstochowie (VIII Częstochowskie Targi Ślubne) w dniu 21 lutego 2010.r

Ślubna Pracownia
Oddział Śląsk

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *