kredyt na wesele?

Coraz częściej spotykamy się z pytaniami klientów o możliwości finansowania wesela z zewnętrznych źródeł, czyli najprościej za pomocą kredytu bądź pożyczki. Wiele osób nie chce rezygnować ze swoich marzeń, a nie stać ich na wystawne przyjęcie. Czasami mają zamrożone oszczędności w nieruchomościach, bądź w funduszach inwestycyjnych, a w obecnych kryzysowych czasach nie opłaca im się uwalniać gotówki.

Specjalnie dla takich osób uruchomiliśmy w Ślubnej Pracowni wyjątkowy program finansowania zewnętrznego. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma bankami, które dla każdego naszego klienta przygotują atrakcyjną ofertę pożyczki bądź kredytu na organizację wesela.

Jeśli interesuje Was taka oferta, prosimy o kontakt z konsultantem Ślubnej Pracowni z Waszego (bądź najbliższego) miasta. Przedstawimy Wam szczegóły oferty.

2 komentarzy
  1. Niektórzy uważają że „jeśli kogoś nie stać, to lepiej jest zorganizować skromniejsze przyjęcie niż robić coś na pokaz” jednak nie jest to do końca prawda, gdyż jest to zbyt daleko uproszczenie problemu. Taka dyskusja kiedyś już była, (link wyżej) i były różne opnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *