design na ślubie i weselu

Dziś kolejny post z cyklu naszych inspiracji. Lubimy organizować „modne” wesela. Na pewno stanowią one wyzwanie i pole do popisu. Oczywiście można się spierać, czy wesele powinno być klasyczne, tak aby oglądając zdjęcia za 30 lat obiektywnie stwierdzić, że było piękne. Czy iść za modą i w tym jednym, jedynym dniu zastosować rozwiązania dyktowane przez trendsetterów. Internet pełen jest dyskusji na ten temat.

Wg nas dobrym wyjściem z tego problemu jest klasyka… designu. Kilka lat temu nie mieliśmy takich możliwości. Teraz na rynku pojawiły się firmy, które wypożyczają najsławniejsze meble światowego designu. Ponadto coraz więcej lokali dba o unikalny wystrój sal, inwestując w wysmakowane meble i dodatki.

Zobaczcie jak może wyglądać kościół (niestety nie w Polsce, a w Czechach, ale za to tuż za granicą, niespełna 60 km od Kudowy Zdrój) czy sala weselna, zaaranżowana z wykorzystaniem ikon designu.

Podoba Wam się takie rozwiązanie, czy jest zbyt nowoczesne jak na ślub? Czekamy na Wasze opinie.

8 komentarzy
  1. Jak dla mnie trochę za nowocześnie przynajmniej jeżeli chodzi o kościół. Co do sali to wszelkie ekstrawagancje, które będą odpowiadać nowożeńcom są w porządku.

  2. Pingback: blog ślubno-weselny – Ślubna Pracownia – wesele z pomysłem » koscielne bryły – retrospekcja i c.d.

  3. Pingback: blog ślubno-weselny – Ślubna Pracownia – wesele z pomysłem » design na na ślubie i weselu cz. II – USC w Tychach

  4. Ach, ach.. takie rzeczy to niestety głównie na zdjęciach z zagranicy 🙁 Generalne wrażenie + detal + światło i dodatki Pary Młodej i świadków.. dajcie nam takie smaczki w kraju do sfotografowania! plizz.. 🙂

  5. Mnie smuci tylko jedno. Fajne meble na szczęście można już wypożyczyć. Niestety gorzej jest np. z ciekawą porcelaną. W wypożyczalniach gastronomicznych jest przeważnie tylko klasyczna, biała zastawa. Jak chcemy wprowadzić w naczyniach kolor, albo ciekawy kształt, to ze świecą szukać ciekawej oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *