boom na krótkie sukienki

O trendzie na krótkie sukienki pisaliśmy już wielokrotnie. Wg nas jest to cudowna alternatywa dla kobiet, które idą do ślubu cywilnego, a nie chcą zakładać długiej kreacji. Fasony przed kolano pasują również do młodych dziewczyn. Fantastycznie podkreślają ich dziewczęcość.

I tak powoli, powoli również nasze klientki przekonują się do krótkich krojów. W zeszłym roku mieliśmy już kilka odważnych Pań. I w tym roku zapowiada się nieźle. Z zaprzyjaźnioną projektantką właśnie pracujemy nad dwiema kreacjami.

Ale dobrze skrojona i oryginalna krótka sukienka jest wciąż unikatem. W salonach wieje pustkami. Czasem jest jeden egzemplarz, czasem wcale. Najwięcej w jednym z warszawskich luksusowych salonów naliczyłyśmy „aż” 5 sztuk. Dlatego właśnie polecamy Wam usługi projektantów! Tak, nie bójcie się. Nie taki diabeł straszny jak go malują. Pamiętajcie, że w salonach jest rozbudowana obsługa, suknie są sprowadzane z zagranicy, to pompuje ceny. A projektant ma znacznie mniej kosztów. Mimo że ceni swoją pracę, może nierzadko zaproponować atrakcyjniejszą cenę niż typowy salon sukni ślubnych.

Poznajcie dziś Ewę Morkę, której sukniami zachwyciłyśmy się podczas tegorocznych targów ślubnych w PKiN. Pokazane fasony, to tylko propozycja, Ewa szyje indywidualne wzory, dopasowując je do charakteru, figury Panny Młodej oraz do okoliczności.

2 komentarzy
  1. Pingback: blog ślubno-weselny – Ślubna Pracownia – wesele z pomysłem » krótkie suknie ślubne coraz modniejsze

  2. Pingback: blog ślubno-weselny – Ślubna Pracownia – wesele z pomysłem » ozdoby do włosów i nakrycia głowy cz.II

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *