design na na ślubie i weselu cz. II – USC w Tychach

Czasem warto zaglądać na blogi konkurencji :). Dzisiaj Kraina Ślubów powitała nas pięknym kolażem ze zdjęć polskiego, tak polskiego USC. Super wyjątkowego jak na krajowe standardy.

Pamiętacie, pisaliśmy jakiś czas temu o światowym designie na ślubach i weselach. Trochę sobie ponarzekaliśmy, że słabo to u nas wygląda. Jak już, to na własną rękę można wypożyczać światowej sławy meble i dodatki. A tu taka niespodzianka.

Gazeta.pl napisała artykuł o nowo wyremontowanym USC w Tychach. Zapraszamy do lektury. A tymczasem kilka fotek na zachętę.

fot. Agencja Gazeta

Tak czy siak, jest to wyjątkowa sytuacja, że do USC chciałoby się z chęcią pójść i w pięknym otoczeniu wziąć ślub. Przeważnie jednak budynki urzędów to makabryły, a wnętrza pamiętają późnego Gierka. O tym też pisała Gazeta.pl.

fot. Agencja Gazeta

Jeśli chcecie zmienić tę sytuację, podpiszcie petycję PSKŚ w sprawie zmian w Ustawie o Aktach Stanu Cywilnego, dopuszczających udzielanie ślubów poza siedzibą urzędu.

2 komentarzy
  1. USC w Tychach z pewnością piękne w porównaniu z wieloma USC w większości miast Polski, ale dość chłodne i zbyt nowoczesne jak na mój gust.

  2. Pingback: blog ślubno-weselny – Ślubna Pracownia – wesele z pomysłem » bryły i makabryły c.d. – kościoły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *