buty do ślubu… to nie takie proste!

Zaczyna się od sukienki. Czasopisma, strony, blogi, przymiarki po salonach. W końcu jest, ta wymarzona, idealna. Zamówienie złożone, realizacja za trzy miesiące. Ale nie myśl, że to koniec maratonu. Czas na dodatki. A najtrudniejsze są buty. Tak, wydawałoby się, że przecież w każdym salonie mamy ich wiele do wyboru. Ale nie oszukujmy się. Jeśli jesteś modną Panną Młodą, to tam idealnych szpilek, czółenek, czy balerinek przeważnie nie znajdziesz.

Rozpoczynamy więc poszukiwania czegoś ładnego i ups… to nie takie proste. Zwłaszcza jeżeli chcesz uciec od mało wyrafinowanych standardów, ale zachować tonację w bieli lub ecru. A czas leci nieubłaganie – zbliża się termin przymiarki, do której powinnaś mieć już buty.

Oto kilka naszych propozycji z Włoch – marki ślubnej Penrose, które wreszcie zaczynają pojawiać się w Polsce. Ich oferta jest dostępna w coraz większej ilości salonów z sukniami lub dodatkami jak bielizna, czy ozdoby do włosów i biżuteria ślubna. Osobiście polecamy katowicki salon Ślubne Stylizacje, który posiada tę kolekcję.

To nie tylko włoski design ale też jakość wykonania, miękkość materiałów i wygoda dostosowana do standardowo długich uroczystości.

Jeśli oferta Penrose Wam nie wystarczy, to zapraszamy m.in. na Wyspy Brytyjskie i do USA. Butik internetowy Brishoes sprowadza wyjątkowe, stylowe buty od tamtejszych producentów.

Może coś Wam się spodoba?

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *