dzień dziecka… może być na każdym weselu :)

Wystarczy tylko zaprosić nianie, opiekunki czy clownów, którzy zabiorą dzieci w niezwykły świat pełen przygód. Pamiętajcie, aby opiekunom przed weselem podać dokładną ilość dzieci i ich wiek. To bardzo ważne, aby przygotowali odpowiednie zabawy i zabrali ze sobą wyposażenie. Inaczej przecież będziemy się bawić z trzylatkami a inaczej z sześciolatkami.

Jeśli wesele odbywa się w lokalu, przy którym jest ogród, albo w namiocie, pomyślcie o dmuchańcach, zjeżdżalniach i zabawach plenerowych. Jeśli do dyspozycji macie pomieszczenia, to też nie jest problem. Przydadzą się tunele, chusty. Dzieci mogą rysować, malować, lepić, słuchać bajek. Na pewno będą szczęśliwe, jeśli opiekunowie kolorowo pomalują im buźki.

Pomysłów na tematyczną imprezę dla dzieci na weselu jest bez liku. Dla przykładu, jeśli wesele odbywa się w pałacu lub zamku, proponujemy motyw przewodni „Zaczarowane zamczysko”, czyli turniej rycerski – konkursy np. przeciąganie liny; bal na zamku – tworzenie strojów z papieru, konkurs taneczny. Pomysły można mnożyć, a najlepiej skorzystać z oferty firm wyspecjalizowanych w organizacji „kids party”. Niezwykłe przeżycia i wspomnienia u dzieciaków murowane. Jest też jeszcze jeden, bardzo ważny i pozytywny aspekt – ich rodzice będą mogli swobodnie bawić się na weselu. POLECAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *