poduszeczki pod obrączki

Autor: Edyta Wenc i Szymon Wiese – Ślubna Pracownia Bydgoszcz

Organizując swój ślub i wesele, pary skupiają się na znaczących i ważnych rzeczach – i słusznie, jednak to dobrze dobrane i przemyślane dodatki sprawiają, że ten uroczysty dzień będzie niezapomniany i dopracowany w 100%.

Poduszeczka na obrączki. Drobiazg, który stanowi kropkę nad i w dekoracjach ślubnych. Dzień ślubu jest dniem pięknym, wzruszającym, ale też bardzo nerwowym, dlatego zdarza się, że osoba odpowiedzialna za dostarczenie obrączek do kościoła, (co do zasady świadek) niechcący po prostu o nich… zapomina. Poduszki na obrączki nie dość, że są piękne i eleganckie, to w dodatku trudno je przeoczyć. Same plusy – problem z głowy :).

Rynek dostarcza nam jak zwykle wiele ciekawych możliwości.

Materiałowe poduszki z naszytymi waszymi imionami i datą ślubu, będą dodatkowo niezłą pamiątką z tego dnia.


Nasze ulubione – całe z kwiatów. Polecamy wykonanie takiego dzieła profesjonalnej florystce. W grę wchodzą małe kwiatki, nieraz wykończone ozdobnymi szpilkami, wśród których obrączki nie zginą, a będą widoczne i elegancko zaakcentowane.

Drewniane oraz z mchu – doskonale wpasowują się w klimat wesela vintage czy eko. Jak znalazł na uroczystości plenerowe, coraz popularniejsze w naszym kraju.

Inne niecodzienne jak np. wersja zimowa z wełny, w kształcie ptasiego gniazdka, przy wykorzystaniu dużej muszli, czy (dla moli książkowych) w waszym ulubionym tomiku poezji?

A Wy, którą opcję wybierzecie na swój ślub?

 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *