torebka na Wielki Dzień

Autor: Paulina Kostanek – Ślubna Pracownia Warszawa

Jaką torebkę wybrać na Ten Dzień? Czy w ogóle ją mieć? Zdecydowanie TAK! Kobieta bez torebki czuje się jak bez ręki, a w Tym Dniu chcesz mieć wszytko pod ręką. I słusznie. Torebka musi pomieścić kilka najpotrzebniejszych drobiazgów, których nie możesz oddać w cudze ręce. Telefon, puder, dowód osobisty czy szminka – to trzeba gdzieś zmieścić. I tu zaczynają się schody. Jeśli na co dzień nosisz przepastne, wielkie torby pewnie nie wyobrażasz sobie jak zmieścisz się w miniaturowej torebeczce. Owszem, to wyzwanie. Jednak nie ma innego wyjścia – wielka torba nie będzie pasować do ślubnej sukienki.

Na rynku dostępnych jest mnóstwo wzorów i kolorów, które na pewno zaspokoją Twoje potrzeby. Pamiętaj, torebka nie musi pasować do butów, ten trend jest passe. Może za to stanowić mocny kolorystyczny akcent, tym bardziej w tym megakolorowym sezonie. To samo tyczy się torebki świadkowej. Panna Młoda nie może mieć przy sobie świadkowej z torebką wielkości walizki 🙂

Klasyka gatunku

Rockowe klimaty

Pamiętacie słynną torebkę Carrie Bradshaw z „Seksu w Wielkim Mieście”? Tak, wieża Eiffla. Może macie ochotę na szaleństwo w tym stylu?

Szaleństwo kolorów w tym sezonie pozwala na bardzo szeroką gamę kolorystyczną. Spokojnie można dopasować kolor torebki do tonacji kolorystycznej przyjęcia.

Jeśli jednak nie znalazłaś nic dla siebie i zaczynasz wpadać w lekką panikę, to jest ratunek! Polska firma Goshico (http://www.goshico.pl) zrobi dla Ciebie wymarzoną torebkę! Możesz kupić gotowy wzór, lub stworzyć swoją, indywidualnie zaprojektowaną.

Zestaw dla eleganckiej i modnej świadkowej

 

 

3 komentarzy
  1. Wydaję nam się, że w Tym dniu Pani Młoda nie powinna martwić się jeszcze o torebkę, jednak pewnie wiele kobiet nie wyobraża aby nie mieć przy sobie najpotrzebniejszych rzeczy, jak wspomniany dowód, puder czy telefon. Choć to zawsze świadkowa może przechować je w swojej torebce. Z zaprezentowanych propozycji podoba nam się zdecydowanie klasyka gatunku, czyli torebki w odcieniach bieli i beżu. Naszym zdaniem, na odważniejszą wersję może za to pozwolić sobie świadkowa. Wiele salonów sukien ślubnych oferuje piękne torebki, którym trudno się oprzeć, dlatego jeśli mimo wszystko Pani Młoda chciałaby taką mieć, to może też ją wykorzystać jako rekwizyt do sesji ślubnej.

  2. Bezkonkurencyjnie wygrywa klasyka, tym bardziej, że nie są to tylko białe i smutne kopertówki, ale naprawdę fajne torebki, stanowiące ciekawy dodatek do sukni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *