błyskawiczny ślub Justyny i Marcina

Autor: Ania Pietruszka – Ślubna Pracownia Trójmiasto

Spotkaliśmy się w połowie stycznia. Justyna i Marcin dokładnie przedstawili mi swoje oczekiwania. Ślub w plenerze, możliwie jak najbliżej morza, w pobliżu wesele i noclegi dla gości. Niby proste oczekiwania ale… Do dyspozycji na zorganizowanie całości miałam jedynie 4 m-ce. Jednak z tak „zdyscyplinowaną” parą okazało się to zupełnie wykonalne.
Mimo, iż należeli do osób bardzo zapracowanych szybko podejmowali decyzje i załatwiali wszystko w wyznaczonym terminie.

Ślub odbył się w parku hotelu położonego ok. 100 m od plaży, wesele i noclegi w tymże hotelu. Bardzo sympatycznie wspominam tę współpracę oraz wspaniałą zabawę na weselu. Większość gości nawet nie zauważyła, że nad hotelem przeszła trąba powietrzna, która zmiotła z tarasu nie tylko dekoracje ale również parasole na kamiennych podstawach.

Jak Justyna z Marcinem ocenili naszą współpracę? – przeczytajcie.

„Ślubna Pracownia to adres pierwszego wyboru dla wszystkich młodych par pragnących zrealizować swoje marzenia o własnym ślubie. Ania Pietruszka to osoba o niesamowitym cieple i dobroci. Potrafi w mig odczytać Wasze potrzeby i pragnienia. Ma zgraną ekipę współpracowników, na których można absolutnie polegać.
Ania, może się również pochwalić bogatym doświadczeniem w organizacji wielu uroczystości. Jest otwarta na szalone pomysły i niekonwencjonalne rozwiązania klientów.

Dzięki temu, że to właśnie takiej osobie powierzyliśmy organizację naszego święta – ślub był piękny a wesele bezstresowe. Goście byli zachwycenie swobodną atmosfera i atrakcjami jakie mogliśmy zaproponować dzięki pomocy Ani. Jako Państwo młodzi mogliśmy także cieszyć się zabawą bez zmartwień i stresu towarzyszącemu zwykle takim imprezom.

Co jest również ważne, dzięki zatrudnieniu Ani zaoszczędziliśmy nie tylko czas i nerwy, ale także pieniądze. Wszędzie polecamy usługi Ani i Pracowni!

Bardzo Wdzięczni Justyna i Marcin”

 

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *