dawno, dawno temu była sobie dziewczynka…

Dawno, dawno temu była sobie dziewczynka, która nigdy nie marzyła o białej sukni, karocy, pałacu i księciu na pięknym rumaku. Nigdy nie wyobrażała sobie swojego ślubu. Nawet nie przebierała się w sukienki księżniczek na balu przedszkolaka (księżniczką zawsze była jej starsza siostra 😉 )!

Bridelle2

Ale kilkanaście lat później postanowiła założyć własną firmę. I do głowy wpadł jej niezwykły pomysł, aby zająć się weselami. Dzięki wytężonej pracy i pomocy kilku dobrych dusz została konsultantką ślubną.

Kiedy przeglądała magazyny ślubne i zdjęcia na portalach, chciało jej się płakać. Ze łzami w oczach patrzyła jak wszechobecny kicz i tandeta dominują prawie każde wesele. I wtedy postawiła sobie CEL! Pokazać polskim Młodym Parom, jak piękny może być ich ślub. Uruchomiła bloga, zaczęła pisać o nowych trendach, inspirować zagranicznymi nowinkami. Pokazywała jak w krajowych realiach wyczarować wyjątkowe wesele.

Claudia1

Jej pasją i zaangażowaniem zachwyciło się kilka osób, które postanowiły razem z nią tworzyć firmę. Tak powstała ŚLUBNA PRACOWNIA w obecnym kształcie. Teraz 11 osób dzień po dniu myśli jak wyczarować dla klientów najpiękniejszy dzień w ich życiu. Stylowy, oryginalny, niepowtarzalny.

konsultanci slubni

Pewnego dnia, znany i opiniotwórczy blog ogłosił plebiscyt na TRENDSETTERA branży ślubnej. Ślubna Pracownia została wybrana, razem z 4 innymi firmami do ścisłej czołówki w kategorii „konsultant ślubny”. Ale najważniejsze dopiero ma się odbyć. Do 22 kwietnia trwa głosowanie.

trends1000

Czy Ślubna Pracownia (Agnieszka, Ania, Aneta, Ania, Asia, Ela, Iwona, Marzena, Paulina, Zuza i Szymon) po raz czwarty zdobędzie tytuł Trendsettera? Głosowanie pod linkiem http://www.bridelle.pl/?page_id=56449.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *