fotobudka – zabawa dla wszystkich gości

Autor: Natalia Niwińska – Ślubna Pracownia Trójmiasto

Coraz większą popularnością na polskich weselach cieszą się fotobudki. Jest to fantastyczny pomysł na urozmaicenie przyjęcia i zapewnienie gościom większej ilości rozrywki. Co to właściwie jest? Fotobudka to automat fotograficzny, który robi zdjęcia i następnie je drukuje, często w dwóch kopiach (jedną goście biorą sobie na pamiątkę, drugą mogą wkleić do księgi gości, dopisując życzenia dla młodej pary). Możemy znaleźć naprawdę sporo profesjonalnych firm oferujących usługę wynajęcia takich właśnie fotobudek. crazy booth

Pomysł, który przywędrował z Ameryki, zaczyna budzić u nas coraz większe zainteresowanie. Zaczynamy odchodzić od tradycyjnych zabaw weselnych, chcąc zapewnić gościom bardziej wyrafinowaną rozrywkę. Fotobudki gwarantują wspaniałą zabawę zarówno dla dzieci, jak i dla starszych osób. Nie tylko bardziej zintegrują gości, którzy wręcz będą się ustawiać w kolejce do zrobienia sobie paru śmiesznych zdjęć, ale również zapewnią nam wspaniałą pamiątkę na lata.
photo booth

Kluczowym elementem fotobudek są śmieszne gadżety wystawione na stoliku lub w skrzyni przed automatem. Każdy wybiera z nich coś dla siebie i zaczyna się pełne zabawy pozowanie. To właśnie te gadżety nadają zdjęciom charakterystycznego komicznego wyglądu. Mogą to być kapelusze, kolorowe okulary, sztuczne wąsy/usta, peruki, szale boa, tabliczki z różnymi napisami.. A dlaczego by nie dać gościom możliwości samodzielnego napisania tekstu? Wystarczy położyć parę kolorowych markerów, kartonowe białe kartki i już goście mogą przekazać coś od siebie. Mogą być to również małe czarne tabliczki do pisania kredą czy białe do pisania markerami.

gadżety foto budka Koniecznie poproście gości, żeby jedną odbitkę zdjęcia zachowali dla siebie jako miłą pamiątkę, a drugą wkleili do księgi gości, dopisując krótkie życzenia. W ten sposób macie cudowną pamiątkę na lata. Już nie jest to tylko tradycyjna księga gości z samymi tekstami, ale album zawierający zdjęcia każdego z Waszych bliskich, którzy byli na weselu.

księga foto budka Zdecydowanie polecam fotobudkę każdej młodej parze zastanawiającej się nad wyborem atrakcji na swoje wesele. Zrobicie bardzo miłą niespodziankę gościom i zapewnicie im świetną zabawę. Sami również będziecie mieli parę świetnych zdjęć. Biała elegancka suknia ślubna + kolorowe boa i duże jaskrawe okulary? Dlaczego nie! W końcu wesela są od tego, żeby się na nich dobrze bawić. 😉

foto budka

10 komentarzy
  1. Super artykuł, mam nadzieję że wzrośnie popularność tego gadżetu. Niedawno na domówce koleżanka miała takiego starego polaroida i przyznam szczerze – był ubaw po pachy 🙂

  2. Moim zdaniem fotobudka to super pomysł. Byłam na jednym weselu gdzie Młoda Para zdecydowała się na taką atrakcję i przez 2 h budka była praktycznie wciąż oblęgana. Poza tym super wyszła księga pamiątkowa z takimi fotami.

  3. Pałacyk Otrębusy jest genialnym miejscem na zorganizowanie wesela. Bardzo mi się tu podobało i naprawdę polecam organizować tu wszelkie imprezy , wesela i przyjęcia. Kuchnia i obsługa są na najwyższym poziomie. Polecam.

  4. Najlepsza z jaką sie spotkałam to MyFunnyBox. Pierwszy raz dowiedziałam się na co zwracać uwagę przy wyborze i polecam.

  5. Byłam ostatnio na weselu z taką budką i muszę przyznać, że przez całą noc budka była wręcz oblegana! 🙂

  6. Bardzo fajne są takie fotobudki, wprawdzie nie byłam jeszcze na weselu, gdzie była budka, ale widziałam sporo zdjęć i zawsze wychodzą super!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *