Wioletta i Daniel – romantyczna fuksja

Autor: Marzena Ramotowska – Ślubna Pracownia Warmia i Mazury

Z Wiolettą i Danielem spotkaliśmy się na rok i 3 miesiące przed planowaną datą uroczystości. Przyszli Państwo Młodzi mieli wybraną tylko salę weselną, więc całość organizacji zaczynaliśmy praktycznie od początku. Czasu mieliśmy jednak dużo, gdyż od samego początku było wiadomo, że wesele odbędzie się w sierpniu 2014 r.

Olsztyn sala weselna
Od samego początku było też wiadomo, że kolorem przewodnim jest fuksja, a całość dekoracji powinna być odzwierciedleniem klimatu romantycznego. Jak się później okazało, fuksja pojawiła się również w makijażu Panny Młodej i papeterię. 🙂

Młoda Para
Choć mieliśmy jeszcze sporo czasu, to jednak okres organizacji przebiegał dość intensywnie. Największym chyba wyzwaniem było znalezienie idealnej sukni dla Panny Młodej. Umówiłyśmy się razem na przymiarki pewnego dnia, jednak kilka godzin spędzonych w salonie, nie wystarczyło, aby znaleźć tą idealną. Pomimo tego, że dużym wsparciem była również rodzina Pani Wioletty, dalej byłyśmy w punkcie wyjścia…
Problem był tym większy, gdyż Pani Wioletta miała w wyobrażeniu całkowicie inną suknię, niż w rzeczywistości pasowała do jej figury. Idealną suknię udało się jednak wybrać przy drugim podejściu. 🙂
Wybrana sala weselna – w stylu glamur, nie potrzebowała wielkich dekoracji, a jedynie akcentów kwiatowych, oświetlenia świecowego i drewnianych akcentów w postaci numerków na stoły. Skupiliśmy się jednak na dekoracji kościoła, która sprawiła, że niewielki, drewniany kościółek, stał się niezwykle przytulnym i romantycznym miejscem na ceremonię zaślubin. A fikuśne rożki z kwiatami przyczepionymi do ławek i rozsypane na dywanie płatki róż, sprawiły, że całość wyglądała bardzo elegancko. Wzruszającym akcentem podczas ceremonii były pieśni wykonane przez śpiewaczkę, które spowodowały, że niejednemu z gości zakręciła się łezka w oku.

lub w drewnianym kosciele
Wesele było bardzo udane, a wodzirej, który poprowadził imprezę, stanął na wysokości zadania.

Olsztyn wesele konsultant Najlepszym na tego dowodem są referencje, które dostałam od Pani Wioletty i Pana Daniela – dziękuję serdecznie. 🙂
„Bardzo chcielibyśmy podziękować za współpracę Pani Marzence Ramotowskiej, dzięki której nie musieliśmy się o nic martwić, a nasza uroczystość była piękna i niezapomniana, o czym często przypominają nam nasi goście.
Mieliśmy okazję poznać fachowych i rzetelnych podwykonawców, których oczywiście poleciła nam Pani Marzenka i z których usług jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Chciałoby się wspomnieć o nich wszystkich, poczynając od fryzjera czy makijażystki. Oczywiście zachwyceni byliśmy przepięknymi dekoracjami, cudnym śpiewem wokalistki, a także wodzirejem, rewelacyjnie prowadzącym całą imprezę, ale musimy też wspomnieć o naszym fotografie, który wykonał świetną robotę, uwieczniając nas na wspaniałych zdjęciach, do których wracamy z wielkim sentymentem.
Podsumowując, możemy powiedzieć, że podjęliśmy słuszną decyzję, przekazując organizację tego dnia właśnie Pani Marzence, ponieważ mogliśmy ze spokojem i bez zbędnego stresu przejść okres przygotowań, no i z pewnością zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu, na czym szczególnie nam zależało.
Dlatego też wszystkim, którzy chcą zorganizować swoje wesele, szczerze polecamy skorzystać z usług profesjonalnej, zorganizowanej i doświadczonej Pani Marzenki Ramotowskiej.

Jeszcze raz dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.”
Wiola i Daniel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *