Konkurs urodzinowy Ślubnej Pracowni

konkurs-ślubnej-pracowni
Fot: Jacek Gąsiorowski „Slubnestudio.net”

Zgodnie z wczorajszą obietnicą, z okazji naszych urodzin, mamy też i dla Was niespodziankę;)

Uwielbiamy celebrować takie święta jak urodziny, ale czym byłby one bez Was wszystkich?
Dzięki Wam spełniamy nasze pasje, jednocześnie spełniając Wasze marzenia! Realizujemy się, uczymy i rozwijamy, ale wciąż pamiętamy kto za tym wszystkim „stoi”…❤️

UWAGA! UWAGA!

Niniejszym ogłaszamy URODZINOWY KONKURS  Ślubnej Pracowni!
Jesteście ciekawi co tym razem wymyśliłyśmy (ostatnio był konkurs fotograficzny;)?

Jakie tym razem mamy dla Was zadanie do wykonania?

Kto będzie oceniał przesłane prace i ostatecznie wyłoni zwycięzcę konkursu?

No i w końcu najważniejsze…..NAGRODA?

Już wyjaśniamy!

 ZADANIE

Zawód konsultanta ślubnego jest naszą pasją i zawodem od 10 lat. Często jednak zastanawiamy się, jak ludzie wyobrażają sobie naszą pracę;) Oczywiście nie jest to zadanie dla osób, które z usług konsultanta już skorzystały, ponieważ oni już dokładnie wiedzą z autopsji, ale dla tych, którzy są w trakcie organizowania swojego wesela lub mają je dopiero w planach….

CO TRZEBA ZROBIĆ

Po prostu napiszcie do nas na temat:

„JAK WYOBRAŻAM SOBIE PRACĘ KONSULTANTA ŚLUBNEGO ORAZ WSPÓŁPRACĘ Z NIM”?

Nie martwcie się, nie oczekujemy wielostronicowych elaboratów, prosimy jedynie o kilka zdań prosto z serca❤️ ❤️ ❤️

Prace prosimy wysyłać mailem, na adres kontakt@slubnapracownia.pl, a w temacie prosimy o dopisek: „Konkurs +Wasze imiona”.

Prosimy również o przesłanie zgody na publikację Waszych prac z zaznaczeniem, czy możemy podać autora – dziękujemy!❤️

JURY

Tym razem jury będzie złożone z konsultantów Ślubnej Pracowni, które po zapoznaniu się z przesłanymi pracami, wyłoni zwycięzcę. Na bieżąco będziemy Was informować na naszym fanpage’u, ile prac do nas wpłynęło;)

TERMIN ZGŁASZANIA PRAC

Wiemy, że jesteście osobami bardzo zapracowanymi i znalezienie czasu, weny na przygotowanie takiego wypracowania, nie jest łatwe, dlatego jako termin ostateczny zgłaszania prac przyjmujemy dzień 05.07.2016 r. do godz. 23.59 (macie więc całe 2 tygodnie).

Jak zwykle ktoś się pewnie zapyta: dlaczego taki krótki termin;)?

Już odpowiadamy! Dlatego, że chcemy dać możliwość wygrania jak największej ilości z Was, również tym, którzy mają swój WIELKI DZIEŃ, np. w lipcu 2016…

NAGRODA

Są nawet dwie!

Nagroda I:

Dla tych, którzy jeszcze nie wybrali fotografa lub zastanawiają się nad jego wyborem, mamy świetną nagrodę w postaci REPORTAŻU ZE ŚLUBU I WESELA w wykonaniu Jakuba Majewskiego z JAMSTUDIO PHOTOGRAPHY! Zapraszamy na Jego stronę: www.jamstudio.pl i fanpage:
Sami zobaczcie jak piękne zdjęcia robi ten fotograf;)

Nagroda II:

KONSULTACJE ŚLUBNEJ PRACOWNI: odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania związane z organizacją ślubu i wesela, pomożemy znaleźć odpowiednie rozwiązania, a także pomożemy w stworzeniu harmonogramu działań bądź scenariusza uroczystości (zależnie od tego na jakim etapie organizacji jesteście;)

Zapraszamy Was do przesyłania swoich prac! Dajcie sobie szansę na WYGRANĄ!❤️

6 komentarzy
  1. Może zapytajcie czy mają z czego organizować te konkursy. Żeby przyciągnąć ludzi potrzebne są nagrody, za uśmiech nikt nie będzie chciał brać udziału. Nie mniej miło byłoby zobaczyć świeży konkurs.

  2. Pamiętam jak brałam udział w tym konkursie. Niestety nie udało mi się. Zgadzam się z kolegą wyżej, przydałby się jakiś świeży konkurs. Podejrzewam że sporo nowych czytelników również wzięłoby udział 🙂

  3. Już 11 lat minęło niecały miesiąc temu, szybko ten czas leci a strona cały czas mam wrażenie że tętni życiem, nie jestem od początku ale od dłuższego czasu śledzę artykuły a jak mam czas to nawet zaglądam do archiwum, dobry blog dla osób przed ślubem fajne konkursy porady. Pozdrawiam.

  4. Wiecej takich konkursików powinno być, teraz nowi użytkownicy jak ja nie mają możliwości wzięcia udziału takie konkursy na pewno przyciągną więcej osób do serwisu może warto się zastanowić nad paroma konkursami jeszcze 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *