Alternatywne „Targi ślubne”

Autorzy: Anna Pietruszka – Ślubna Pracownia Trójmiasto                                                       Marzena Ramotowska – Ślubna Pracownia Warmia i Mazury

Trochę historii:

Pierwsze alternatywne „targi ślubne” odbyły się 21 listopada 2009 roku, w Reducie Banku Polskiego w Warszawie.

Organizatorem Alternative Weddings była ŚLUBNA PRACOWNIA.

Zorganizowanie takich nietypowych targów było ogromnym wyzwaniem, ponieważ łamaliśmy utarte kanony pokazując, że wesele może wyglądać zupełnie inaczej. Niestety w tamtym okresie Facebook w Polsce był jeszcze w powijakach, więc nie mogliśmy z niego skorzystać w celu rozpropagowania wydarzenia. Ogłosiliśmy je więc na naszym blogu:

http://blog.slubnapracownia.pl/2009/11/alternative-weddings-%E2%80%93-ekskluzywne-targi-slubne-dla-wymagajacych/

Pomogły nam lokalne radio, TV Ślubna, Planeta Par TV oraz portal wiadomości24.pl: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/wkrotce_odbeda_sie_alternatywne_targi_slubne_115828.html

Alernativ Wedding organizowane prze Ślubną Pracownię

To wydarzenie nie było tylko targami, ale również imprezą w pełnym tego słowa znaczeniu, ponieważ od godz. 21.00 rozpoczęło się Alternative Weddings Party – stylizowana impreza ze ślubnym motywem przewodnim. Przyjść mógł na nią każdy, kto miał ze sobą weselny akcent. Oczywiście nie musiał to być cały strój weselny. Party odbywało się na 2 poziomach: na parterze królowała muzyka dyskotekowo-klubowa, zaś na piętrze – chill out.

Zarówno na targach jak i na późniejszej imprezie frekwencja dopisała. Ostatnich gości żegnaliśmy w późnych godzin nocnych.

Portal Weddingsisters napisał o nas w następujący sposób:

„W Reducie Banku Polskiego w Warszawie odbyły się alternatywne „targi ślubne” zorganizowane przez Ślubną Pracownię. Była to pierwsza tego typu impreza. Nasza konkurencja dużo ryzykowała organizując spotkania dla Młodych Par, które całkowicie odbiegają od tych organizowanych co roku. Ale my trzymałyśmy kciuki, bo oprócz odwagi, sam pomysł był wart uwagi i chociażby z uwagi na zobaczenie czegoś zupełnie innego, był wart pojawienia się i zainspirowania ciekawymi pomysłami. Założeniem organizatorów było pokazanie najnowszych trendów w branży ślubnej i promocja nowoczesnego podejścia do organizacji wesel”. http://weddingsisters.pl/2009/11/alternatywne-targi-w-warszawie/

O zorganizowanych przez nas targach napisał również portal Ślubowisko:

„Założeniem organizatorów (konsultanci ślubni ze Ślubnej Pracowni) było pokazanie najnowszych trendów w branży ślubnej i promocja nowoczesnego podejścia do organizacji wesel. Niezwykła, ponad 400 metrowa sala Reduty, została nietypowo zaaranżowana, z wykorzystaniem stylowych przedmiotów i mebli (Belldeco), dekoracji papierowych (Motifani), oryginalnych aranżacji kwiatowych (Fabrica de Pasjone) oraz światłem (Evetron)”: http://slubowisko.pl/artykuly/wydarzenia/podsumowanie-alternative-weddings,106#.Vu8LsObBapp

RELACJE Z ALTERNATIVE WEDDINGS zobaczycie tu: https://www.youtube.com/watch?v=JEt0iNw7KJ0

Fakt, że Alternatywne Targi Ślubne były i są nadal organizowane przez wszystkie te lata w różnych miastach kraju, świadczy niezbicie, że zapoczątkowane przez nas trendy trafiły na podatny grunt, budząc zainteresowanie kolejnych organizatorów, ale przede wszystkim klientów.

Jest nam niezmiernie miło, że Ślubna Pracownia, będąca prekursorem organizowania Alternatywnych Targów Ślubnych, została poproszona o objęcie patronatem Alternatywnych Targów we Wrocławiu.

GODZINA OTWARCIA: 11.00

ORGANIZATORZY: Pensjonat „Złoty Jar” Małgorzata Szumska, Maciej Dziczkowski, „Art of look” Weronika Krysiak

Oprócz wyselekcjonowanych dostawców usług weselnych, obecna będzie również konsultantka ze Ślubnej Pracowni, która przybliży temat organizacji ślubów w plenerze oraz formalności związanych z zawarciem związku małżeńskiego.

Po zakończeniu prelekcji zapraszamy do naszego stanowiska!

Jesteśmy przekonani, że znajdziecie na tych targach odpowiedzi na pytania jak zorganizować wyjątkowe, nietuzinkowe i niepowtarzalne wesele. WASZE WESELE!

W imieniu organizatorów i własnym serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej imprezy!

Concept Targi alternatywne

 

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *