Hot Sexy Best – ślub plenerowy Agnieszki i Artura

Zuza Kuczbajska – konsultant ślubny, Ślubna Pracownia Warszawa

Jedna z naszych zeszłorocznych realizacji doczekała się wyróżnienia „Hot Sexy Best” i publikacji na prestiżowym blogu Bridelle.

Zatem cytujemy:
„Jeśli lubicie stylowe śluby będące mieszanką stylów oraz plenerowe uroczystości, to mam dziś dla Was coś wyjątkowego! Elegancki ślub i wesele w podwarszawskiej miejscowości Celestynów. Niesamowicie wyrafinowana i stylowa Para – Agnieszka i Artur z jednej strony zdecydowali się na romantyczny dwór z pięknym ogrodem, z drugiej postawili na szykowną stylizację (Panna Młoda miała przepiękną suknię i dodatki), a z trzeciej strony kolorem przewodnim był róż w wielu odcieniach i motyw serc 🙂 Kocham takie połączenia! Elegancko, ale z radosnym akcentem i świetną paletą barw, która genialnie wyglądała w promieniach wrześniowego słońca i obiektywie Jacka Gąsiorowskiego ze SLUBNESTUDIO.NET, który jest autorem tego pięknego reportażu.

Jak wspomniałam wyżej – Agnieszka miała przepiękną suknię, która doskonale pasowała do charakteru uroczystości. Przepiękna fryzura i dodatki oraz wyrazisty bukiet! Cudna Panna Młoda! Również Pan Młody w czarnym garniturze, pod muchą wyglądał niesamowicie sexy! Przepiękna Para!

ślub w plenerze

Plenerowa uroczystość w zadbanym ogrodzie Dworu Radzin została zaaranżowana przez pracownię Fabryka Pasji, która przygotowała uroczą, radosną stylizację w kolorach przewodnich! Długi, biały dywan, mnóstwo latarni, papierowe, malinowe kule i wirujące serduszka! Świeża, lekka aranżacja wyglądała obłędnie na tle świeżej zieleni trawy i drzew. Również słodki Słodki Bar to dzieło Fabryki Pasji – słoje z kolorowymi napojami, różowe owoce, zabawne napisy i słomki z chorągiewkami. Kącik pod starym dębem przyciągał uwagę nie tylko dzieci 😉

dekoracje czerwone wesele

słodki bar

Koordynacją ślubu powierzono warszawskiemu oddziałowi Ślubnej Pracowni. O oprawę muzyczną zadbał słynny w branży fan Depeche Mode – fantastyczny DJ Andrzej Czekay. Zdjęcia Jacka Gąsiorowskiego to jak zwykle stylowa opowieść, z elementami reportażu, dbałością o detale i fantastycznymi portretami Pary Młodej. Zwracam szczególnie Waszą uwagę na nocne zdjęcia z tej realizacji – są naprawdę niesamowite! Przesiąknięte atmosferą ślubu, zmysłowe, migoczące świecami, które przyciągają wzrok i pachnące jeszcze letnim powietrzem. Linki do kolejnych części znajdziecie poniżej. Zapraszamy!”

wesele nocą dzieci nocne dekoracje wesele

 

Więcej zdjeć znajdziecie w publikacji Bridelle.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

5 Responses

  1. Piękna uroczystość! Ja marzyłam o ślubie na wolnym powietrzu, niestety tak się złożyło że odbył się w grudniu więc plener odpadał. Poza tym w naszej gminie odmówili ślubu poza urzędem :(.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *