konkurs, konkurs, konkurs!

Konkurs „Ślubna Bydgoszcz”
Wygraj bezpłatną sesję narzeczeńską!
Zapraszamy do udziału w konkursie Ślubna Bydgoszcz! Celem konkursu jest promocja naszego miasta przez poszukiwanie nowych plenerów na wymarzone zdjęcia.

Wraz z poprawą pogody rozpoczyna się „sezon ślubny”! Zatem wszyscy narzeczeni, przyszli małżonkowie na start! Zasady są bardzo proste, a zgłoszenie się do konkursu nie zajmie Wam wiele czasu.

Organizatorzy:
Ślubna Pracownia Bydgoszcz
Werafoto

Do wygrania:
• sesja narzeczeńska dla zwycięskiej pary, wykonana przez Weronikę Kowalik-Kopczyńską z www.werafoto.pl
• zniżka na indywidualne doradztwo w kwestii organizacji ślubu i wesela od Ślubnej Pracowni, www.ślubnapracownia.pl!

1. Każdy kto polubi CowBydgoszczy, Ślubną Pracownię Bydgoszcz i werafoto.pl na Facebooku.
2. Prześle do nas swoje zakochane zdjęcie na adres konkursy@cowbydgoszczy.pl ze swoją drugą połówką, zrobione w Bydgoszczy weźmie udział w super konkursie!

W treści maila należy podać swoje podstawowe dane oraz numer kontaktowy. Zdjęcia które wezmą udział w konkursie będą opublikowane na stronie www.cowbydgoszczy.pl. Spośród tych zdjęć czytelnicy wyłonią zwycięzców.
Przed wysłaniem zdjęć, prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu:

Regulamin konkursu Ślubna Bydgoszcz:
1. Konkurs organizowany jest przez portal miejski CowBydgoszczy, firmę Ślubna Pracownia Bydgoszcz oraz Werafoto.pl
2. Zadanie konkursowe to:
– kliknięcie „lubię to” strony CowBydgoszczy oraz Ślubnej Pracowni Bydgoszcz oraz werafoto.pl na Facebook’u – przesłanie zdjęcia zakochanej pary, planującej ślub z Bydgoszczą w tle na adres mailowy konkursy@cowbydgoszczy.pl w treści podając imiona nazwiska i telefony kontaktowe a w tytule „Ślubna Pracownia”
3. Forma głosowania na nadesłane zdjęcia zostanie podana w późniejszym czasie.
4. Nagrodami w konkursie są:
• Za zajęcie pierwszego miejsca trzygodzinna sesja zdjęciowa plenerowa, miejsce sesji: Bydgoszcz, termin sesji będzie ustalany indywidualnie z parą, która wygra sesję i fotografem
• Za zajęcie drugiego miejsca zniżka wysokości 60% na indywidualne doradztwo w kwestii organizacji ślubu i wesela, dotyczące jednej wybranej i ustalonej z konsultantami usługi (z wyłączeniem doradztwa w zakresie wyboru lokalizacji)
• W przypadku rezygnacji z nagrody nagroda przechodzi na parę która zdobyła kolejne miejsce w konkursie.
5. Nagroda będzie zrealizowana najpóźniej do 31.09.2012 roku (sesja fotograficzna) oraz do 30.04.2013 (indywidualne doradztwo) z uprzednim podpisaniem umowy.
6. Do dnia 30.06.2012 zwycięska para musi się skontaktować z fotografem Weroniką Kowalik-Kopczyńską w celu wstępnej rezerwacji terminu sesji zdjęciowej. W przypadku nieskontaktowania się w podanym terminie – Nagroda przepada.
7. W ramach Nagrody organizatorzy i fotograf zapewniają 5 zdjęć z sesji wybranych przez Zwycięzców konkursu spośród wszystkich zdjęć, do odbioru w terminie ustalonym z fotografem wykonującym sesję. Większa ilość zdjęć będzie płatna we własnym zakresie.
8. Portal CowBydgoszczy zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć Par przesyłanych na konkurs oraz do publikacji zdjęć z sesji narzeczeńskiej Zwycięzców na stronie www.CoWBydgoszczy.pl
9. Ślubna Pracownia zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć zwycięskich Par przesyłanych na konkurs oraz do publikacji zdjęć z sesji narzeczeńskiej Zwycięzców na stronie www.blog.slubnapracownia.pl.
10. Weronika Kowalik-Kopczyńska zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć zwycięskich Par przesyłanych na konkurs oraz do publikacji zdjęć z sesji narzeczeńskiej Zwycięzców na stronie www.werafoto.pl.
11. Konkurs trwa od .22.05 do 15.06 br. wyniki zostaną ogłoszone 20.06.2012.
12. Warunkiem przeprowadzenia konkursu jest uczestnictwo w nim co najmniej 5 par.
13. Organizator ma prawo do niedopuszczenia do konkursu zdjęć zawierających treści obraźliwe i naruszające zasady etyczne.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *