lata 20-te, lata 30-te

Uroczystość stylizowana na lata 20-te, lata 30-te to kolejny pomysł na wyczarowanie wyjątkowego wesela. Jeśli chcecie czasem wrócić do wspaniałej przedwojennej Warszawy, usłyszeć wysublimowaną muzykę tamtych lat, przypomnieć sobie charakterystyczne stroje, macie dużo możliwości:

– Panna Młoda w sukni z obniżoną talią, misternie ułożonymi włosami w stylu retro i biżuterią z pereł, jedzie do kościoła olśniewającym srebrnym Rolls-Roycem bądź Alfa Romeo.

– Pan Młody oczywiście w smokingu bądź żakiecie, wielce popularnym w tamtych czasach zwłaszcza za granicą, dla odważnych gładko zaczesane włosy z przedziałkiem z boku, rękawiczki i cylinder.

– Przyjęcie może się odbyć we wnętrzu wspaniałej, przedwojennej willi.

– Do posiłków dj gra hity tamtych lat, wybrzmiewają piosenki Marleny Dietrich, Jana Kiepury i Freda Astera.

– Goście witani przez nowożeńców otrzymują stylizowane gadżety. Panowie dostają ciemne kapelusze i skórzane rękawiczki, panie atlasowe rękawiczki za łokieć, boa lub wachlarze. Dla seniorów możemy przygotować stylizowane laseczki.

– Atrakcją główną wesela jest występ zespołu grającego piosenki Franka Sinatry czy Louisa Armstronga, w którym muzycy występują w białych lub czarnych garniturach, ciemnych okularach i kapeluszach.

– Zamiast oczepin serwujemy gościom casino. Emocje gwarantowane.

Poniżej kilka zdjęć, które pokazują, jak na współczesny grunt przenieść motywy z tamtych lat.

lata-20-te1

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

5 Responses

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *