nietypowe bukiety ślubne

Autor: Anna Boroń – Ślubna Pracownia Kraków

To alternatywa dla ślubnych bukietów z kwiatów ciętych. Są prawdziwymi dziełami sztuki i za razem najlepszą pamiątką tego dnia. Ich koszt waha się w granicach 400 – 600zł w zależności od ilości użytych materiałów i elementów biżuterii.

Jednymi z ich form są bukiety z broszek, które po raz pierwszy zostały stworzone przez Amandę Jane Heer. Jako bukiety kreowane w stylistyce typowo vintage, bardzo szybko zdobyły rynek USA, a w dalszej kolejności rynek europejski, wytyczając nowy trend w tematyce ślubnej. Po raz pierwszy w internecie ukazały się w październiku 2009 roku. Swój pierwszy bukiet Amanda Jane Heer stworzyła na swój ślub, który odbył się 10 lat temu. Zachował się idealnie i stale cieszy oczy stojąc na honorowym miejscu w jej domu. W Polsce trend ten pojawił się szerzej dopiero ok. 2-3 lata temu i powoli ale konsekwentnie zdobywa zwolenników.

Co sprawia, że nie brakuje chętnych na bukiety wykonane ze wszystkiego oprócz żywych kwiatów (i nie mówimy tutaj o sztucznych kwiatach)?

Bukiet ślubny jest obowiązkowym atrybutem każdej Panny Młodej.  A te w tej niezwykłej wersji pełnią dodatkowo rolę biżuterii, towarzysząc często prostym i bardzo klasycznym, gustownym sukniom ślubnym. Niewątpliwie najważniejszą jego zaletą jest oryginalny wygląd oszałamiający gości oraz oczywiście to, że może on stanowić najwspanialszą, trwałą i cenną pamiątkę ze ślubu.

Nietypowe bukiety ślubne z broszek wykonywane są ręcznie na indywidualne zamówienia każdej z klientek, zatem można je zobaczyć na długo przed ślubem. Stanowią doskonały wybór dla osób zapracowanych i jednocześnie ceniących swój czas, ponieważ można zamówić go dużo wcześniej i oszczędzić kolejnych obowiązków przed i w dniu ślubu.

Inne zalety tych oryginalnych bukietów to niewątpliwie niezależność od sezonowości kwiatów. O każdej porze roku możesz mieć co tylko sobie wymarzysz. Są odporne na pogodę i niepogodę, nie zwiędną, nie poszarzeją. Idealne dla alergików.

Szczególnie wyjątkowe są owe bukiety wykonywane tak jak w pracowni A.J. Heer, czyli ze skarbów rodzinnej biżuterii osoby zamawiającej – emocjonalne, wieczne dzieła sztuki. Taki bukiet niesie ze sobą ogromną wartość sentymentalną dla przyszłej panny młodej. Dzięki nim, wszystko to co ważne dla młodej dziewczyny towarzyszy jej w jednym z najważniejszych momentów życia – w drodze do ołtarza.

Bukiety z broszek, materiału, filcu, ozdobnych a także prostych guzików, piór, polimerowych owoców itp. są niestandardowe,oszczędne, ekologiczne, piękne, genialnie trwałe i nietypowe, oryginalne.

Jeśli urzekły Was bukiety z broszek, polecamy pracownię  GROSZKI I RÓŻE.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *