„Mój Ślub, Mój Styl” – pierwszy polski przewodnik po ślubnych stylach

Każda dziewczyna marzy o pięknym, romantycznym i niezapomnianym ślubie. Ten dzień powinien pozostawić tylko miłe wspomnienia na całe życie. Jak to zrobić?

Dziś chcemy podpowiedzieć Ci, gdzie szukać inspiracji i odpowiedzi na najpopularniejsze pytania dotyczące ślubów. W książce „Mój ślub, mój styl” Karoliny Waltz i Magdaleny Piechoty zebrano najświeższe i najbardziej istotne informacje na temat aktualnych trendów ślubnych.

Rady  dwóch wspaniałych kobiet: stylistki i fotografki pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze oraz uniknąć stresujących sytuacji.

 

To magiczne, spersonalizowane szczegóły, które sprawiają, że Twój ślub jest cudownie wyjątkowy dla Ciebie i Twoich Gości. Niezależnie od tego, czy szukasz motywów ślubnych, pomysłów na zaplanowanie ślubnego przyjęcia, czy chcesz tylko uzupełnić już istniejącą koncepcję, pierwszy polski przewodnik „Mój ślub, mój styl” zainspiruje Cię i poprowadzi na każdym kroku.

Znajdziesz w nim odpowiedzi na następujące pytania:

✩Jak zdefiniować wizję swojego ślubu?

✩Jak wybrać styl ślubu?

✩Jakie kwiaty będą najlepiej pasować do wybranej przez Ciebie palety kolorów?

✩Na co zwrócić uwagę przy wyborze miejsca przyjęcia?

Ta książka poprowadzi Cię przez różne style ślubne (boho, glamour, romantic, al fresco, modern, classic) z projektami krok po kroku, dzięki czemu możesz wybrać to, co pasuje do Twojej osobowości, a różne warianty projektów pokażą jak je możesz dopasować do swojego  wymarzonego ślubu. Niezależnie od tego, czy jesteś przyszłą Panną Młodą, czy pomagasz w organizacji przyjęcia przyjaciółce, jest to doskonały przewodnik, który sprawi, że ten  dzień stanie się wyjątkowym.

Ponad 300 stron inspiracji, 42 style ślubne, ponad 350 zdjęć i 6 rozdziałów  –  to tylko mała część „ślubnej podróży”, do której możesz dołączyć już teraz!

To jedna z niewielu książek, które można przeczytać jednym tchem.

Każdy z 6 rozdziałów zawiera informację o obiekcie, stylizacji, aranżacji stołów, palet kolorów, dodatków, profilu Panny Młodej, kwiatów, papeterii, dekoracji.

Trzy największe trendy na dzisiejszych weselach to prostota, personalizacja i kolor. Ekspertka ślubnego światu, Karolina Waltz, podkreśla te elementy, pokazując Parom, jak zaprojektować własne niezapomniane wesele. Wyjaśnia jak tworzyć jednoczące motywy z kolorami, kwiatami i indywidualnymi akcentami. Do takich akcentów zaliczane są :

✩Kwiaty z Waszej pierwszej randki

✩Monogramy

✩Zdjęcia z dzieciństwa

✩Własny hasztag, etc.

 

Ta książka uczy siły prostoty i wpływu koloru, który można dostosować do każdego budżetu, zawsze z oszałamiającym efektem, na przykład tworząc efektowne kompozycje kwiatowe wykorzystując kilka rodzajów kwiatów.  

Karolina, Magdaleno,  Gratulujemy! Jest to wspaniały przewodnik, który śmiało możemy polecać naszym Panną Młodym szukającym inspiracji i pomysłów!

                                                                                                  Pozdrawiamy Was gorąco!

                                                                    #LetsMakeYourDream #SpełnimyTwojeMarzenia

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *