Natalia i Konrad – wesele podróżnicze

Autor: Anna Pietruszka – Ślubna Pracownia Trójmiasto

Rozstania i powroty
Natalia napisała do mnie w sierpniu 2012 roku „trafiłam na Państwa stronę przypadkiem, ale samo pozytywne opinie przekonały mnie żebym została z Wami na dłużej :).”

kolaż 1_m

Prorocze słowa „żebym została z Wami na dłużej” – dlaczego?
Zacznijmy od początku. Tak jak wspomniałam, rozpoczęłyśmy korespondencję w sierpniu 2012 r., zaś poznałyśmy się osobiście i rozpoczęłyśmy współpracę we wrześniu. Ślub i wesele były planowane rok później. Natalia szczegółowo opisała mi swoje oczekiwania, więc mogłam przystąpić do działania. Po przedstawieniu kilku lokalizacji położonych zarówno na terenie Trójmiasta jak i poza nim, wybór padł na jeden z obiektów położony ok. 15 km od Trójmiasta.
Wszystko potoczyłoby się normalnym torem gdyby nie sytuacja, która zmusiła młodych do odłożenia planów weselnych na dłuższy okres czasu. Odwołałam więc zrobione rezerwacje u wykonawców. Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się, że Natalia i Konrad wrócą do mnie. To rzadko się zdarza, ponieważ zmieniają się oczekiwania, priorytety itd.

Jakież więc było moje zaskoczenie, nie ukrywam, że było mi bardzo miło z tego powodu, gdy po dziewięciu miesiącach znalazłam na mojej poczcie maila „Witam Panią,
ponownie po dłuższej przerwie, postanowiliśmy przymierzyć się do tematu ślubu”.

Młodzi mieszkali w Monachium, ale postanowili przyjechać do kraju aby tym razem osobiście obejrzeć wszystkie zaproponowane lokalizacje. Pierwotnie skłaniali się do poprzednio wybranego miejsca, niestety okazało się, ż lokal nie dysponuje już wolnymi terminami na 2014 r. Z zaproponowanych obiektów ostatecznie odwiedziliśmy trzy i wybór tym razem padł na agroturystykę położona ok. 10 km od Gdańska, gdzie mogliśmy również zapewnić noclegi dla wszystkich gości.
Teraz już przygotowania bez przeszkód ruszyły pełna parą. W ciągu kilku miesięcy mieliśmy dopiętą już cała realizację i pozostały jedynie do dopracowania elementy dekoracji. Tematem przewodnim wesela miały być podróże, tak więc wszystko było przygotowywane w tym stylu, łącznie z zaproszeniami, menu na stołach, kącikiem podróżniczym, nietypową tablicą gości.

Kolaż 2_m

Natalia włożyła bardzo dużo własnych i to bardzo ciekawych pomysłów.

Kolaż 3_m
Nieco problemów przysporzyło Natalii i Konradowi dopięcie spraw w kościele, ale ostatecznie i to udało się pozytywnie załatwić.

W dniu ślubu i wesela idealna pogoda, rewelacyjne humory zarówno Pary Młodej jak i gości, cudowne dekoracje, przebojowy DJ oraz nasza skromna pomoc przyczyniły się do tego, że wesele było wspaniałe i bardzo radosne.

Kolaż 4_m

Po weselu otrzymałam od Natalii i Konrada maila z podziękowaniami:
„Witam serdecznie Pani Aniu,
bardzo dziękujemy Pani i całej ekipie Ślubnej Pracowni za całą opiekę podczas przygotowań do naszego ślubu jak i w trakcie jego trwania. Poleceni przez Panią wykonawcy sprawdzili się w 100%, a nam pozwoliło to spokojnie i radośnie przeżyć naszą uroczystość. Nie sądziliśmy, że będziemy się tak dobrze bawić na własnym ślubie. Dziękujemy, że każdy nasz pomysł został zrealizowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami i za indywidualne podejście. Nasz ślub był wyjątkowy i dziękujemy, że pomogła nam Pani zrealizować nasze marzenia. Natalia i Konrad”

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

7 Responses

  1. Gratulacje, piękne zdjęcia, szczęścia dla pary młodej i powodzenia w prowadzeniu firmy.

  2. Gratuluję, takie słowa Pary Młodej i poczucie dobrze wykonanej pracy tylko dodatkowo motywują do dalszego działania! Samej zawodowej pomyślności życzę w imieniu całego zespołu Ślubeo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *