nowość – papierowe dekoracje

W tym sezonie, w dekoracjach ślubnych pojawił się nowy trend – papierowe ozdoby. Kilka osób bardzo mocno nas do tego przekonywało. Ja osobiście początkowo byłam sceptyczna. Ale mimo braku przekonania pokazaliśmy ten styl na Alternative Weddings.

Ostatecznie widać było to nam pisane. Przed chwilą uzmysłowiłam sobie, że na dwóch zorganizowanych przez nas w tym roku weselach, były właśnie dekoracje z papieru. I wyglądały świetnie.

Pogrzebałam trochę w sieci, za granicą takie dekoracje są dość popularne, nawet w bardzo komercyjnej branży odzieżowej np. witryna Bershka na lato 2010, a wcześniej Kenzo i Chanel. Co więcej, Chanel pokusiła się o taką stylizację pokazu kolekcji ślubnej Haute Couture 2009.

W sieci znalazłam kilka rewelacyjnych realizacji ślubno-weselnych.

Na szczęście w Polsce też mamy kilka świetnych przykładów wykorzystania dekoracji papierowych. Chyba najbardziej spektakularna są żurawie firmy ArtSize.

Po tym „krótkim” przeglądzie muszę stwierdzić, że papier daje olbrzymie możliwości i na prawdę można z niego wyczarować bajkowe klimaty. Tym samym zachęcam w imieniu całej Ślubnej Pracowni do tworzenia dekoracji ślubnych z papieru :). Pamiętajcie, że nasi konsultanci ślubni zawsze chętnie służą radą oraz dzielą się kontaktami do osób, które wykonują takie cuda.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

6 Responses

  1. a ja postanowiłam sama udekorować w tym stylu salę weselną i wcale tak drogo to nie wychodzi, bardziej bym powiedziała, że jest strasznie czasochłonne. Ale mam nadzieję, że wysiłek się opłaci i efekt będzie podobny do tych jak na powyższych zdjęciach:)
    pozdrawiam

  2. Pięknie!
    Zazdroszczę Wam tak odważnych klientów i budżetów, przy których na prawdę można poszaleć 🙂

    Gratuluję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *