Odrobina nostalgii – szafa rozmaitości

Autor: Zuza Kuczbajska – Ślubna Pracownia Warszawa

Artykuł ekspercki napisany dla portalu PobieramySię.pl.

Przeglądając zagraniczne blogi i strony poświęcone dekoracjom ślubnym, nie można pominąć fantastycznego pomysłu, jakim jest szafa rozmaitości. Trochę nostalgiczna, trochę folkowa. Jako konsultanci ślubni uwielbiamy wychwytywać takie nowinki i dzielić się z Wami pomysłami, jak spersonalizować wesele.

Jak stworzyć własną szafę rozmaitości?

Może w lokalu, w którym urządzacie wesele jest jakiś stary kredens, szafka, czy stół. Jeśli Wasze wesele odbędzie się w nowoczesnej restauracji – to też nie problem. Szafa rozmaitości może być również nowoczesnym ale wciąż uroczym kącikiem, przy którym zatrzyma się każdy gość.

 

A co powinno się znajdować w szafie rozmaitości?

Przede wszystkim zdjęcia. Wasze z dzieciństwa, z młodości, z okresu narzeczeństwa. Ale również zdjęcia Waszych rodziców albo dziadków. Idealnie jakby znalazły się tam również ich zdjęcia ślubne. Będzie to dla nich niezwykłe wyróżnienie i swoisty prezent. Postarajcie się, aby wszystkie zdjęcia pasowały do siebie. Wydrukujcie je w sepii albo jako odbitki czarno-białe. Niech każde zdjęcie będzie w innej ramce, ale oczywiście pasującej formą lub kolorem do pozostałych. A oprócz tego ustawcie dużo świeczek i oczywiście żywe kwiaty. Możecie również pomiędzy zdjęciami umieścić pamiątkową księgę życzeń.

 

Zobaczcie, w jaki sposób na jednym z naszych tegorocznych wesel wyglądał taki kącik rozmaitości.

 

Podoba się Wam taki pomysł?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *