Odrobina nostalgii – szafa rozmaitości

Autor: Zuza Kuczbajska – Ślubna Pracownia Warszawa

Artykuł ekspercki napisany dla portalu PobieramySię.pl.

Przeglądając zagraniczne blogi i strony poświęcone dekoracjom ślubnym, nie można pominąć fantastycznego pomysłu, jakim jest szafa rozmaitości. Trochę nostalgiczna, trochę folkowa. Jako konsultanci ślubni uwielbiamy wychwytywać takie nowinki i dzielić się z Wami pomysłami, jak spersonalizować wesele.

Jak stworzyć własną szafę rozmaitości?

Może w lokalu, w którym urządzacie wesele jest jakiś stary kredens, szafka, czy stół. Jeśli Wasze wesele odbędzie się w nowoczesnej restauracji – to też nie problem. Szafa rozmaitości może być również nowoczesnym ale wciąż uroczym kącikiem, przy którym zatrzyma się każdy gość.

 

A co powinno się znajdować w szafie rozmaitości?

Przede wszystkim zdjęcia. Wasze z dzieciństwa, z młodości, z okresu narzeczeństwa. Ale również zdjęcia Waszych rodziców albo dziadków. Idealnie jakby znalazły się tam również ich zdjęcia ślubne. Będzie to dla nich niezwykłe wyróżnienie i swoisty prezent. Postarajcie się, aby wszystkie zdjęcia pasowały do siebie. Wydrukujcie je w sepii albo jako odbitki czarno-białe. Niech każde zdjęcie będzie w innej ramce, ale oczywiście pasującej formą lub kolorem do pozostałych. A oprócz tego ustawcie dużo świeczek i oczywiście żywe kwiaty. Możecie również pomiędzy zdjęciami umieścić pamiątkową księgę życzeń.

 

Zobaczcie, w jaki sposób na jednym z naszych tegorocznych wesel wyglądał taki kącik rozmaitości.

 

Podoba się Wam taki pomysł?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *