otuleni w biel cz. 2

Autor: Marzena Ramotowska – Ślubna Pracownia Warmia i Mazury

<<cz. 1

Białe różności

Pomysłów na „białe dekoracje” jest bez liku. Mogą to być np. zwisające białe, papierowe girlandy z błyszczącymi akcentami, szkiełkami lub wspomniane wcześniej tiulowe pompony, papierowe lampiony zaczepione pod sufitem. Do dekoracji stołów, bufetów można użyć kryształki, imitujące sopelki lodu. Takie akcenty mogą się również pojawić w bukiecie ślubnym, butonierkach czy w dekoracji pojazdu ślubnego. Pomyślmy również o souvenirach dla gości, np. w postaci białych, eleganckich pudełeczek z niewielkim, białym pomponikiem lub papierowym kwiatkiem, a w środku umieśćmy białe draże lub słodziutkie raffaello. Elementem, którego nie mogłoby również zabraknąć są świece i różnej wielkości lampioniki – koniecznie białe, które na pewno stworzą niepowtarzalny klimat sali weselnej. A białe napisy, np. „Forever together in love” lub inicjały pary młodej, dodadzą każdej dekoracji charakteru.

białe wesele3

Lekkość kwiecisto – białych dekoracji

Planując wesele z motywem bieli pomyślmy jakie kwiaty najpiękniej będą się komponowały w naszych dekoracjach. Wśród tych najczęściej spotykanych możemy wymienić: róże, goździki, lilie, tulipany, frezje, kalie, hortensje, eustomy i gipsówkę. Te trzy ostatnie pozycje są bezkonkurencyjne i pięknie komponują się w przeróżnych wariantach. A gipsówka dzięki swej lekkości i drobnej formie powoduje, że każda kompozycja jest delikatna i ciekawa. To prostota z dużą siłą wyrazu, którą lubi się inspirować coraz więcej par młodych. Oprócz kompozycji na stołach można z niej wyczarować piękne wianki czy girlandy, które możemy zawiesić na krzesła, ściany, filary i inne miejsca, które chcemy pięknie udekorować.

białe kwiaty wesele białe kwiaty ślub

Postaw na subtelność i elegancję

Reasumując, motyw bieli na naszym weselu to nie tylko elegancja i subtelność, ale także oryginalność, która zaintryguje na pewno każdą osobę na naszym weselu.

białe dekoracje  wesele Kilka naszych „białych wesel”:

Elegancka Biel

Melancholijna Klasyka

Pałacowy Szyk

Biel ze szczyptą błękitu

Miłość, ciepło i elegancja

Białe Motyle

Konwaliowe Szleństwo

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *