ozdoby do włosów cz. III – tym razem coś błyszczącego

Ostatnio na naszym blogu prezentowaliśmy stylizacje dodatków zaprojektowane w pracowni Marty Ruty, a dzisiaj kolejne propozycje – tym razem dla odmiany coś błyszczącego i perłowego. To niezwykle popularny trend w USA, a także w Europie Zachodniej – mieniące się diademy, tiary, grzebienie i spinki są często łączone z welonami i woalkami.

Zobaczcie, co lubią dziewczyny z Wielkiej Brytanii. Czy stylizacja ślubna wybranki księcia Williama – Kate Middletone – będzie w tej konwencji, czy też diametralnie przełamie dotychczasowe trendy ślubne? Będziemy mogli się o tym przekonać już w tym tygodniu – a na razie to pilnie strzeżona tajemnica… Choć jak podaje TVN24, „Kate w dniu ślubu najprawdopodobniej założy tiarę <<Fringe>>, którą królowa Elżbieta II nosiła, gdy wychodziła za mąż w 1947 roku. To biżuteria, która przechodzi z pokolenia na pokolenie brytyjskich monarchów”. My również mamy kilka swoich tropów i przemyśleń na temat książęcego ślubu, o czym chętnie opowiemy jutro (28.04.2011) w Dzień Dobry TVN i w wieczornych Wydarzeniach Polsatu. Oglądajcie.


A Panie, które widzą się w podobnej, błyszczącej, ślubnej lub wieczorowej stylizacji, serdecznie zapraszamy do salonu Ślubne Stylizacje w Katowicach, prowadzonego przez nasze koleżanki ze Śląskiego Oddziału Ślubnej Pracowni. Czekają tutaj na Was m.in. modele z kilku kolekcji brytyjskiej firmy Ivory and Co. Więcej – na stronie internetowej www.slubnestylizacje.pl.

Zapraszamy!!!

A w kolejnym odcinku – ozdoby w stylu industrialnym.

Ozdoby do włosów – tym razem coś błyszczącego – część III?

Ostatnio na naszym blogu prezentowaliśmy stylizacje dodatków zaprojektowane w pracowni Marty Ruty, a dzisiaj kolejne propozycje – tym razem dla odmiany coś błyszczącego i perłowego. To niezwykle popularny trend w USA, a także w Europie Zachodniej – mieniące się diademy, grzebienie i spinki są często łączone z welonami i woalkami.

Zobaczcie, co lubią dziewczyny a Wielkiej Brytanii – czy stylizacja Ślubna wybranki księcia Williama – Kate Middletone, będzie w tej konwencji czy też diametralnie przełamie dotychczasowe trendy ślubne? Będziemy mogli się o tym przekonać już w tym tygodniu – a na razie to pilnie strzeżona tajemnica…….

A Panie, które widzą się w podobnej, błyszczącej – ślubnej i wieczorowej stylizacji, serdecznie zapraszamy do salonu Ślubne Stylizacje w Katowicach, prowadzonego przez nasze koleżanki ze Śląskiego Oddziału Ślubnej Pracowni. Czekają tutaj na Was m.in. modele z kilku kolekcji brytyjskiej firmy Ivory and Co. Więcej – na stronie internetowej www.slubnestylizacje.pl.

Zapraszamy!!!

A w kolejnym odcinku – ozdoby w stylu industrialnym.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *