Ślub cywilny w plenerze

Autor: Zuza Kuczbajska – Ślubna Pracownia Warszawa

W 2007 roku zrealizowaliśmy wspaniały ślub cywilny w Belvedere w Łazienkach.

Państwo Młodzi postanowili się pobrać w niezwykłej atmosferze, niczym z amerykańskiego filmu. Do ślubu jechali długą białą limuzyną. Sama uroczystość odbyła się w pięknie udekorowanym pawilonie przy Restauracji Belverere, mieszczącej się w zabytkowym budynku Nowej Oranżerii w Łazienkach Królewskich.

Aby wydłużyć czas ceremonii i nadać jej bardziej nieoficjalny charakter, zaproponowaliśmy występ duetu harfistki i skrzypaczki. Oprócz walorów słuchowych, goście podziwiali występ muzyków, rzadko mając możliwość oglądania tak pięknego instrumentu, jakim jest harfa.

Po części oficjalnej odbył się bankiet na stojąco, podczas którego serwowane były przystawki, napoje zimne i drinki. Czas umilił duet, grając muzykę klasyczną oraz rozrywkową wg repertuaru sporządzonego przez Pannę Młodą.

Po bankiecie część gości udało się na przyjęcie weselne do dworku pod Warszawą.

slub-cywilny

Obecnie w wyniku zmiany polityki kierownika Urzedu Stanu Cywilnego w Warszawie śluby plenerowe w tym mieście są niestety niemożliwe. Więcej o tym możecie przeczytać tutaj. Niemniej nie ma większych przeszkód przy organizacji tego typu imprez pod Warszawą. Inne oddziały Ślubnej Pracowni oferują takie usługi w swoich miastach. W 2008 roku najbardziej widowiskowe śluby poza USC zorganizowaliśmy w Gdańsku. O tym napiszę w najbliższym czasie.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *