Ślub czy rocznica – może też być na Hawajach:-)

“Małżeństwo jest jak podróż w nieznane. Wiadomo skąd i kiedy się wyjeżdża, ale nie wiadomo kiedy i dokąd się dojedzie.” ~Jan Koprowski


Ślub za granicą Fot. Right Frame Photography

Cytat powyżej jest odzwierciedleniem prawdziwego życia, drogi, którą każdy z nas ma prawo sam kształtować i na którą każdy z nas ma wpływ. To od nas zależy czy będziemy na tyle mocno pielęgnować nasz związek…niekiedy walczyć o niego, aby po kilku latach powiedzieć: ‘YES’ means forever.

Ślub za granicą
Fot. Right Frame Photography

Czemu o tym wspominamy? Ponieważ często w pędzie dzisiejszego świata zapominamy o tym, co jest dla nas w życiu najważniejsze…o bliskości i dbaniu o najbliższych, o miłości, o celebrowaniu uczucia już zawsze, a nie tylko w pierwszych latach małżeństwa. Bo uczucie, którego się nie pielęgnuje…gaśnie!
Związek, partnerstwo, miłość to też praca….niekiedy bardzo ciężka. Więc dbajmy o nią jak o największy skarb na ziemi. Nawet po latach bycia ze sobą!

Ślub za granicą
Fot. Right Frame Photography

Pamiętajcie, mijające lata, to tylko cyfra i nawet w 15 rocznicę ślubu, 20- 30-, 40-… można o siebie dbać i chcieć ponownie powiedzieć „TAK” tej samej osobie (może nawet nie ostatni raz:-)

Ślub za granicą
Fot.  Right Frame Photography

Hawaje są niezwykle pięknym miejscem na rozpoczęcie nowej drogi lub celebrowanie dalszej drogi życia przy boku ukochanej osoby, niemniej jednak Wasza ceremonia nie musi być koniecznie na Hawajach. To od Was zależy jakie miejsce wybierzecie i zapamiętacie na zawsze jako to wyjątkowe. Pamiętajcie tylko jedno: MARZENIA SIĘ SPEŁNIA:-)

Ślub za granicą
Fot. Right Frame Photography

Ostatecznie to miłość nas uskrzydla i daje energii do pokonywania wszelkich trudności. Ale jeśli o nią nie zadbamy, nie damy z siebie 100%…nie dostaniemy jej w zamian. Wiemy przecież, że ile w życiu dajemy, tyle w zamian dostajemy:-)

Ślub za granicą
FOT. Right Frame Photography

Więcej zdjęć z tej cudnej ceremonii na Hawajach możecie zobaczyć na naszej STRONIE. Zapraszamy:-)

Ślub za granicą
Fot. Right Frame Photography

ALOHA!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

11 Responses

  1. Ahh ślub w plenerze, jedno z moich największych marzeń, a zorganizowanie go na Hawajach to coś pięknego <3

  2. Ślub w plenerze jest już możliwy od dłuższego czasu również w Polsce. Plaża to jedno z piękniejszych miejsc. Moje wymarzone miejsce na ślub ta góry!

  3. Oczywiście, że w Polsce też można zorganizować ślub na plaży, my również takie organizujemy:-) Niemniej jednak pogoda jest mniej przewidywalna niż za granicą. Hawaje to tylko jedna z alternatyw:-)

  4. Często w filmach widziałam sceny ze ślubu na plaży i zawsze o takim marzyłam, jako dziecko. Nie spodziewałam się, że w Polsce również można zorganizować ślub na plaży 🙂 Było wspaniale i nawet pogoda dopisała!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *