swojski ślub Ewy i Łukasza

Autor: Zuza Kuczbajska – Ślubna Pracownia Warszawa

Ten ślub odbył się w uroczym, położonym z dala od zgiełku miasta dworze. Celem nadrzędnym było utrzymanie miłej, niezobowiązującej atmosfery całego wesela. Państwo Młodzi chcieli uniknąć wytworności i „nadęcia” imprezy. Pragnęli, aby zarówno oni jak i goście czuli się bardzo swobodnie, spędzili miło czas w nocy, jak również następnego dnia po weselu. Dlatego każdy element stylizacji wesela miał mieć delikatny, naturalny charakter.

Ewa wystąpiła w zwiewnej, prostej sukience, bez nadmiernych drapowań, koronek czy ozdób. Łukasz w klasycznym, prostym garniturze. Do ślubu Nowożeńcy pojechali powozem, zaprzęgniętym w dwa dorodne konie z miejscowej stajni. Sama ceremonia odbyła się w małym wiejskim kościółku. Podczas ślubu romantycznie przygrywały skrzypce.

Dwór, otoczony pięknym ogrodem podświetliliśmy kilkudziesięcioma lampionami, które w nocy podkreślały magiczność tego miejsca. Stoły zgodnie z życzeniem Państwa Młodych zostały udekorowane polnymi kwiatami, świeżo zerwanymi z pobliskich łąk. Atrakcjami kulinarnymi przyjęcia były fontanna czekoladowa, która od początku przyjęcia wzbudzała zainteresowanie gości oraz pyszne wędzone ryby przywiezione przez Rodziców Pana Młodego.
janow

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

4 Responses

  1. Super zachowaliście klimat i nawiązanie do tradycji. Nie ma się do czego przyczepić 🙂 Wszystko w najdrobniejszym szczególe jest dopasowane.

  2. Witam 🙂 wspaniałe miejsce na ślub:) Bardzo podoba mi się wiejski klimat . jestem bardzo ciekawa w jakim to miejscu? pozdrawiam i gratuluje takiego pomysłu 😀

  3. Nasze wesele było bardzo podobne – jednak nie ma to jak wiejski spokój i swojska atmosfera. Oczywiście nie było typowej rozruby – wszystko było gustowne i eleganckie, a jednocześnie na luzie, podobnie jak na opisywanym powyżej weselu 🙂
    Pozdrawiamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *