torebka na Wielki Dzień

Autor: Paulina Kostanek – Ślubna Pracownia Warszawa

Jaką torebkę wybrać na Ten Dzień? Czy w ogóle ją mieć? Zdecydowanie TAK! Kobieta bez torebki czuje się jak bez ręki, a w Tym Dniu chcesz mieć wszytko pod ręką. I słusznie. Torebka musi pomieścić kilka najpotrzebniejszych drobiazgów, których nie możesz oddać w cudze ręce. Telefon, puder, dowód osobisty czy szminka – to trzeba gdzieś zmieścić. I tu zaczynają się schody. Jeśli na co dzień nosisz przepastne, wielkie torby pewnie nie wyobrażasz sobie jak zmieścisz się w miniaturowej torebeczce. Owszem, to wyzwanie. Jednak nie ma innego wyjścia – wielka torba nie będzie pasować do ślubnej sukienki.

Na rynku dostępnych jest mnóstwo wzorów i kolorów, które na pewno zaspokoją Twoje potrzeby. Pamiętaj, torebka nie musi pasować do butów, ten trend jest passe. Może za to stanowić mocny kolorystyczny akcent, tym bardziej w tym megakolorowym sezonie. To samo tyczy się torebki świadkowej. Panna Młoda nie może mieć przy sobie świadkowej z torebką wielkości walizki 🙂

Klasyka gatunku

Rockowe klimaty

Pamiętacie słynną torebkę Carrie Bradshaw z „Seksu w Wielkim Mieście”? Tak, wieża Eiffla. Może macie ochotę na szaleństwo w tym stylu?

Szaleństwo kolorów w tym sezonie pozwala na bardzo szeroką gamę kolorystyczną. Spokojnie można dopasować kolor torebki do tonacji kolorystycznej przyjęcia.

Jeśli jednak nie znalazłaś nic dla siebie i zaczynasz wpadać w lekką panikę, to jest ratunek! Polska firma Goshico (http://www.goshico.pl) zrobi dla Ciebie wymarzoną torebkę! Możesz kupić gotowy wzór, lub stworzyć swoją, indywidualnie zaprojektowaną.

Zestaw dla eleganckiej i modnej świadkowej

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

2 Responses

  1. Bezkonkurencyjnie wygrywa klasyka, tym bardziej, że nie są to tylko białe i smutne kopertówki, ale naprawdę fajne torebki, stanowiące ciekawy dodatek do sukni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *