trendy 2012 – fryzury

Autor: Marta Hajduk – Ślubna Pracownia Warszawa

Wprawdzie jeszcze dużo czasu zostało do pierwszych prób fryzur tych z Was, które planują ślub w lato tego roku. Ale warto już teraz przeanalizować tendencje i zastanowić się, jaki styl fryzury będzie dla Was najodpowiedniejszy.

Analizując ogólne tendencje  i podpatrując n stylizacje z wybiegów mody, stworzyliśmy poniższe zestawienie:

Klasyczne koki

Jedną z modniejszych fryzur w sezonie 2012 będzie romantyczny kok. Takie upięcie pasuje kobietom o klasycznej urodzie. Kok pozwala również wyeksponować szyję, dekolt, twarz. Jeżeli zdecydujecie się na takie upięcie włosów to macie kilka możliwości:
– można związać kok mocno i udekorować go jakąś ładną ozdobą
– można zrobić kok w z luźnych loków.

Pod względem lokalizacji koka na głowie rozrózniamy koki upięte nisko, w stylu hiszpańskim i upięte wysoko, często kojarzone z amerykańskimi Pannami Młodymi.

Źródło: somethingborrowedandblue.com, fashiontrendseeker.com

Koki pasują do klasycznych sukienek. W takim uczesaniu dobrze będą się czuły Panny Młode, które mimo tak ważnego dnia w ich życiu nie chcą mocno się wyróżniać. Spinki, grzebienie, kwiaty będą wspaniałym dopełnieniem takiej fryzury.

Włosy rozpuszczone – zwiewne fryzurki vintage
Takie fryzury dobrze będą komponować się z lekkimi zwiewnymi sukienkami. Dodadzą lekkości i kobiecości każdej Pannie Młodej.

Żródło: www.lovehair.co.uk
Źródło: www.lovehair.co.uk
Źródło: www.onewed.com

Artystyczny nieład
Są to fryzury dla Pań które cenią sobie wygodę i elegancję, a czasem nawet ekstrawagancję. W tym przypadku moż a poszaleć z pasmami plecionymi, zawijanymi, częściowo podpiętymi, a częściowo luźnymi. Najważniejszy jest efekt – artystycznego romantycznego nieladu.

Źródło: www.stylisheve.com, www.lovehair.co.uk

 

A Wy na jaką fryzurę się skusicie?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *