trendy weselne 2013 cz. 2

Autor tekstu: Zuza Kuczbajska – Ślubna Pracownia Warszawa

Dekoracje

Prym będą wiodły kolory, zarówno te pastelowe jak i żywe, owocowe. Dodatkowo dekoracje z papieru, popularne za granicą od trzech sezonów, zdobędą serca nadwiślańskich Panien Młodych. Papierowe kule, ale również puszyste, wielokolorowe kwiaty. Wachlarze i wycinanki.

Wdzięczne wstążki (http://pinterest.com/pracownia01/colorful-wedding-ribbons/) coraz częściej będą powiewać przy krzesłach i jako dekoracja za plecami młodej pary. W siną dal powoli będzie odchodził styl glamour, a mocniej zadomowi się klimat eko i polny, rustykalny.

Słodki bufet (http://pinterest.com/pracownia01/candy-bar/) – pojawił się na wielu weselach w zeszłym sezonie. W 2013 roku będzie hitem. Mini przekąski, desery, torty, wszystko misternie ułożone na wyszukanych paterach i talerzach. Do tego niebanalna dekoracja tła i urocze karteczki z opisami słodkości.

 

Panna Młoda

Sukniami zawładnie detal (http://pinterest.com/pracownia01/wedding-dress/). Piękna koronka, aplikacja z kryształów. Transparentne elementy dekoracyjne zasłonią nagie plecy. Bowiem duże dekolty z tyłu kreacji podbiją serca przyszłych Panien Młodych.

Wiele dziewczyn, które zdecydują się na modne wesele, wplotą we włosy wianki (http://pinterest.com/pracownia01/hair-wreaths/). Taka ozdoba idealnie pasuje do wesela rustykalnego w stodole, albo garden party. Kwiaty potrafią niewiarygodnie podkreślić urodę Panny Młodej, co więcej, dobrze komponują się z welonem, więc nie będzie z niego trzeba rezygnować podczas uroczystości zaślubin.

 

To już koniec mojego przeglądu trendów na 2013 rok. A może Wy macie jakieś swoje typy, które pominęłam?

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *