Trendy Ślubne 2021

Rok 2020 był jednym z najtrudniejszych dla branży ślubnej. Nie ma wątpliwości, że pandemia koronawirusa wpłynie na trendy ślubne w 2021 roku. W tym artykule przedstawimy kluczowe trendy, na które zdecydowanie lepiej zwrócić uwagę, jeśli planujecie wesele w 2021 roku.

Wesele kameralne

Liczba takich wesel wzrośnie w 2021 roku. Dla jednych decyzja o zorganizowaniu małego wesela determinowana jest chęcią zaoszczędzenia pieniędzy, dla innych – bezpieczeństwem i dystansem.

Częściowo wynika to z ograniczonego budżetu, ale w większości przypadków powodem jest to, że Pary Młode chcą po prostu spędzić ważny dzień z bliskimi. Lockdown pomógł uświadomić wszystkim, co naprawdę ma znaczenie. A Pary będą zapraszać tylko tych, z kim chcą się podzielić swoim szczęściem w tym szczególnym dniu.

Źródło:greenweddingshoes ; cheekwood ; stylemepretty

Warto zauważyć, że nawet jeśli Para nie ma zbyt małego budżetu, mikro ślub może stać się idealną opcją. Wystarczy zainwestować więcej w piękne dekoracje, lokalizację, rozrywkę i jedzenie, aby wszystko było bez zarzutu. A także – wybór najlepszych i najbardziej profesjonalnych Wykonawców.

EKO – wesela

Wesela w stylu ekologicznym stają się coraz bardziej popularne! Ekologiczny ślub wymaga poszukiwania rozsądnych alternatyw dla dekoracji, które mogą szkodzić naturze. Mowa o przyjęciu bez plastiku, zamianie papierowych konfetti na konfetti z liści i płatków, zminimalizowaniu florystyki w postaci ściętych roślin i wykorzystaniu kwiatów w doniczkach.  

Źródło: dorisleslieblau

Dekoracje w stylu lat 70

Dekoratorzy radzą stosować wszelkiego rodzaju dodatki drewniane, wyroby z wikliny, różne rodzaje makramy. Dobrym dodatkiem będą stoły i rattanowe sofy. Szczególną uwagę należy zwrócić na wyjątkowy styl marokański. Wystrój z orientalnymi wzorami, miękkie dywany, oryginalne obrazy – wszystko to dopełni świąteczną atmosferę.

Źródło: greenweddingshoes

Emocje gości – ich nowe doświadczenie

Źródło: weddywood

Warto pomyśleć o interaktywnej rozrywce i fajnym pokazie barmańskim zamiast o standardowym barze. Biorąc pod uwagę interesy Gości, ich wiek oraz odosobnienie imprezy.

Żródło: unabodaoriginal 

Warianty są nieograniczone: od ulicznych artystów i muzyków po iluzjonistów i akrobatów.

Home Wedding – Why Not?

Decydując się na wesele w domu, nie musimy rezygnować z luksusu, prestiżu lub podwyższonego poziomu usług. Wręcz przeciwnie: to okazja do wykazania się kreatywnością – wystarczy kilka szczegółów i atmosfera na przyjęciu weselnym stanie się wyjątkowa. Wspólne zorganizowanie uroczystości w domu, w którym mamy tyle wspomnień, zapewnia niezapomniane przeżycie.

Źródło: unabodaoriginal

Śluby w dni powszednie

Innym trendem dyktowanym przez naszą rzeczywistość są śluby w dni powszednie. To nie tyle nowa tradycja, ile mądry wybór. Przecież wiele Par zostało zmuszonych do przełożenia wesela z 2020 roku, a pod tym względem popularne  sobotnie terminy już mogą być zarezerwowane. Wybierając wolne i nie najpopularniejsze terminy w kalendarzu restauracji i lokali, można liczyć na rabat lub przynajmniej brak dodatkowej opłaty związanej z dużą konkurencją wśród Par pragnących wziąć ślub w sobotę i niedzielę.

Wesela po raz kolejny w 2021 roku staną się symbolem rodzinnych tradycji. Eksperci z branży ślubnej przewidują, że tradycje będą decydującym czynnikiem w 2021 roku – od sukni ślubnych po nostalgiczne zapachy i tradycyjne przemówienia.

Źródło: junebugweddings

Pary, które były świadkami tego, co się dzieje w sezonie ślubnym 2020, uważnie planują uroczystość na 2021 rok. Niemniej jednak Eksperci Ślubni mają własne optymistyczne prognozy. Pary nadal zawierają związki małżeńskie, choć niewątpliwie organizacja wesel w najbliższej przyszłości nie będzie już taka sama jak wcześniej.

                                                                                                                            Pozdrawiamy Was gorąco!

#LetsMakeYourDream #SpełnimyTwojeMarzenia

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

One Response

  1. Ten rok to duży znak zapytania dla całej branży. Ciekawe, jak to się wszystko poukłada. Podobno 40% branży ślubnej już zwinęła żagle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *