wieczór panieński inny niż wszystkie

Autor: Anna Boroń – Ślubna Pracownia Kraków

Wieczór panieński to impreza o bardzo specyficznym i symbolicznym charakterze. Wyjątkowa, bo jedyna dla panny młodej. Pomysłów na jej spędzenie może być mnóstwo – ważne by organizujące ją koleżanki umiejętnie wyczuły, co sprawi pannie młodej największą przyjemność i na jaką zabawę miałaby ochotę. Wiele scenariuszy tego wieczoru bywa zwariowanych i bardzo śmiałych, ale by ten wieczór był naprawdę wyjątkowy – potrzeba tylko odrobiny fantazji.

Jeśli przez chwilę chcecie poczuć się jak prawdziwe modelki, czarując kobiecością, wystarczy zrealizować pomysł na zorganizowanie sesji fotograficznej. Dla nowoczesnych kobiet będzie to zapewne wyjątkowa i niezwykle elegancka alternatywa. Bez kiczowatych zabaw i wieczoru ze striptizerem. Sesja taka może być stylizowana na imprezę pod znakiem szalonych lat 50-tych, rozwianych wiatrem fryzur hipisowskich z lat 70-tych czy w stylu pin-up girl. Możecie stać się na moment czarownicami, księżniczkami na ziarnku grochu czy czerwonym kapturkiem – pula pomysłów jest wręcz niewyczerpalna.

Jeśli podobają Wam się powyższe pomysły, skorzystajcie z naszych usług. Wraz z Dream Team zajmiemy się Wami fachowo. Dziewczyny rozpoczynają zawsze od wykonania profesjonalnego makijażu i odpowiednich fryzur oraz wyboru pasujących ubrań i ozdób do włosów przygotowanych przez stylistki lub wyszperanych w Waszych szafach. Stając przed obiektywem fotografa, w przestrzeni specjalnie zaaranżowanej do zdjęć, przeniesiecie się w magiczny sposób w niedostępne na co dzień zakamarki fantazji i poczujecie się naprawdę piękne.

Będzie to niebywały prezent nie tylko dla przyszłej Panny Młodej, ale dla każdej z Was, działający jak najwspanialszy eliksir szczęścia. Zobaczycie jaką cudną metamorfozę można przeżyć – niech to będzie wspaniała przygoda i pamiątka na całe życie. Dokumentację przygotowujemy w postaci plików zdjęć lub w formie specjalnie zaprojektowanych albumów, które dodatkowo mogą być prezentem dla panny młodej i dla uczestniczek wieczoru.

 

fotografie: Julita Pająk http://www.julitapajak.blogspot.com/

makijaże i stylizacje: Sylwia Kozera http://ambasadamakijazu.blogspot.com/

ozdoby do włosów, kwiaty, stylizacje: Barbara Błaszczyk http://floraart.pl/

fryzury: Agnieszka Pyrek http://www.crea-tif.pl/

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

One Response

  1. Tak jak napisałaś, grunt to trafić w gusta panny młodej. Ale uważam, że sesja zdjęciowa na wieczór panieński to takie bezpieczne wyjście. Ciężko, aby komuś taki pomysł się nie spodobał. A zdjęcia z sesji mogą również być ciekawym prezentem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *