Włóż w to serce – Walentynkowy prezent

Autor: Natalia Niwińska – Ślubna Pracownia Pomorze

Co roku to samo pytanie – co dać Swojej Walentynce na 14 lutego? Zależy nam, żeby podarunek był wyjątkowy i zapewniał o naszych gorących uczuciach. Misie, czekoladowe serduszka, kwiaty… To wszystko już było. Nadszedł czas na dużo bardziej osobiste prezenty DIY(do it yourself – zrób to sam). Wbrew pozorom, nie jest to opcja tylko dla wysoce kreatywnych osób z dużym talentem plastycznym. Własnoręcznie wykonany prezent na pewno będzie miał większą wartość dla obdarowywanego niż sztampowy upominek z marketu. Jest on unikatowy, „jedyny w swoim rodzaju”, przygotowany specjalnie dla tej jednej osoby. W samodzielne wykonanie prezentu zazwyczaj trzeba włożyć sporo czasu i wysiłku. I to właśnie czyni go tak wyjątkowym i niepowtarzalnym. Pokazuje jak ważna jest dla nas druga osoba. Przygotowaliśmy dla Was parę propozycji własnoręcznie przygotowanych prezentów, które Wasza Walentynka na pewno pokocha!

Własnoręcznie wykonane kupony miłosne. Do wykorzystania w przeciągu całego roku, w dowolnym momencie. Przykładowo – kupon na śniadanie do łóżka, na domowe ciasto czekoladowe, masaż czy wyjście do ulubionej restauracji… Możliwości są praktycznie nieograniczone.

kupony

Małe karteczki złożone w album pt. „100 rzeczy, za które Cię kocham”. Jeśli nie dacie rady wymyślić aż 100, oczywiście sprawdzi się też mniejsza liczba. Chodzi o te wszystkie drobiazgi, które nasza druga połówka robi na co dzień, a za które chcielibyśmy jej podziękować. Może to być na przykład „za to, że codziennie rano robisz mi kawę”, „za to, że tak wspaniale opiekujesz się naszymi dziećmi”… Równie dobrze będzie ta lista wyglądała wydrukowana w formie pięknej grafiki, oprawiona w ramkę – idealny prezent do powieszenia na ścianie w sypialni.

małe karteczki_słoik

Słoik z pomysłami na randki. Pięknie udekorowany słoik, a w środku zwinięte w ruloniki karteczki z opisami randek. Gdy macie wolny wieczór, losujecie karteczkę i robicie to, co jest napisane. Na przykład: spacer w parku, wieczór filmowy w domu czy wyjście na sushi. Karteczek powinno być sporo, żeby wystarczyły na cały rok.

Koperty z listami na każdą okazję. Kilka kopert, na wierzchu każdej napis „otwórz kiedy:…”. I na każdej co innego, na przykład: kiedy tęsknisz, kiedy jesteśmy pokłóceni, kiedy potrzebujesz przypomnieć sobie dlaczego Cię kocham… itp. A w środku każdej koperty list miłosny przygotowany dla ukochanej/ukochanego specjalnie na taką okazję.

Zaplanowane randki na każdy miesiąc. 12 teczek, na każdej nazwa miesiąca. W środku wszystkie rzeczy idealnie przygotowane na randkę np. na luty: karnety do kina na jeden seans, wyznaczona trasa spaceru, 20zł na kawę po drodze; na marzec: wykupiona noc w hotelu poza miastem itd.
koperty_plan randek

Książeczka z historią Waszej miłości. Od momentu, kiedy się poznaliście, aż do teraz. Ze zdjęciami, najważniejszymi datami, śmiesznymi historyjkami, które Wam się po drodze przydarzyły. Można zrobić własnoręcznie przy użyciu pisaków czy kredek, można zaprojektować na komputerze. Na końcu dobrze jest zostawić parę pustych stron do uzupełnienia za jakiś czas. Wasza historia jeszcze się przecież nie kończy.

Lista rzeczy do wykonania wspólnie w trakcie tego roku. Wystarczy kartka papieru, kolorowe długopisy i trochę wyobraźni. Można wypisać wszystkie małe rzeczy, które sprawią Wam radość. I zadaniem na ten rok będzie „odznaczyć” wszystkie pozycje na liście. Przykładowo, może to być pójście do kina na horror, wspólne gotowanie, pocałunek w deszczu… itd. Im więcej rzeczy na liście, tym lepiej.

książeczki_lista rzeczy

Źródła:
http://fashionelka.pl/kupony-walentynkowe-do-druku/
https://pl.pinterest.com/pituwishu/diy-valentines/

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *