za nami wernisaż wystawy

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą 14 lutego w klimatycznej kawiarni „Awanagarda Bis” w Olsztynie odbyła się wystawa zdjęć z najciekawszych, wspólnych  realizacji ślubno – weselnych Ślubnej Pracowni Olsztyn i pracowni florystycznej „Dekoruj Kwiatem”. Mamy nadzieję, że wszystkie zakochane pary spędziły udany walentynkowy wieczór i że atrakcja wieczoru w postaci koncertu Marcina Borkowskiego, sprawiła każdemu przyjemność:)

Wszystkim, którzy odwiedzili naszą wystawę serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że pokazane przykładowe realizacje z wesel pobudzą wyobraźnię i zainspirują do oryginalnych, nieprzeciętnych pomysłów, a udzielane przez nas rady, pomogą w przejściu przez trudne zmagania związane z organizacją swojego ślubu i wesela bądź innej imprezy, która wymaga umiejętności organizacyjnych. Osoby, które jednak stwierdzą, że sobie z tymi zmaganiami nie poradzą, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług:)

Tych, którzy z jakiś przyczyn nie mogli wystawy zobaczyć, informujemy, że zdjęcia będę jeszcze wisiały w „Awangarda Bis” przez najbliższe kilka miesięcy…

 

Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal:

 

 

 

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *