dywan w roli głównej

Autor tekstu: Zuza Kuczbajska – Ślubna Pracownia Warszawa

Rzadko wspomina się o elemencie, który po fakcie okazuje się bardzo istotnym i  dominującym na zdjęciach, zwłaszcza ze ślubu. Czyli o dywanie. Dziś mam dla Was kilka inspiracji i informacji o nowych trendach ;).

Od kilku lat modne są kolorowe, intensywne dywany, a tak na prawdę przemysłowa wykładzina rozwijana z rolki. Poniżej kilka naszych mniej i bardziej odważnych realizacji.

kolorowy dywan slub

Taki dywan potrafi zbudować całą scenografię ceremonii i na pewno przyciągnie wzrok gości. Dopasowanie jego koloru do stylizacji całego wesela da fantastyczny efekt.

Ale z zagranicy nadciąga nowy trend. Zgodnie ze stylem vintage, z modą na powrót do tradycji i klimatów retro. Dywany perskie – bo o nich mowa, potrafią stworzyć niesamowitą scenografię. Popatrzcie jakie zdjęcia robią ostatnio robią furorę w sieci.

perskie dywany slub perski dywan slub

Dywan perski może posłużyć nie tylko jako dekoracja miejsca ślubu, ale również jako element wystroju sali weselnej. Może wyznaczać parkiet na imprezie plenerowej. Dywany mogą być wyłożone w strefie chill out, tworząc przytulny nastrój do odpoczynku i rozmów. Ale możemy je również rozłożyć pod stolikami dla gości.

dywany wesele

Kolejnym pomysłem jest oczywiście sesja ślubna. Z dywanem pod stopami będziecie się prezentować niezwykle elegancko, a jednocześnie swobodnie. 🙂

dywan sesja ślubna Więcej zdjęć znajdziecie na naszym Pintereście http://www.pinterest.com/pracownia01/wedding-carpets/.

A teraz pytanie najważniejsze, gdzie znaleźć takie dywany? Rzadko kiedy lokalizacje ślubne dysponują jakimiś pięknymi dziełami sztuki. Dlatego polecam odwiedzenie salonu z dywanami perskimi (np. Sarmatia Trading), skąd można za kaucją je wypożyczyć.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *