Inspiracja – tabliczki i kierunkowskazy…

… czyli jak spersonalizować miejsce wesela. Za granicą trend popularny od wielu lat. Oglądając reportaże na angielskich czy amerykańskich stronach oraz blogach co i rusz zobaczymy urokliwe kierunkowskazy i tabliczki, na których są imiona Pary Młodej, czasem same inicjały lub napis „Wedding”. Jest to oczywiście wygodny sposób, aby pokierować gości w odpowiednie miejsce, ale jednocześnie piękna dekoracja i pamiątka z wesela.

Zachęcamy Was do zastosowania takich elementów dekoracji. My w tym roku wyprodukowaliśmy wraz z naszymi dekoratorami tablice na kilka naszych wesel. I planujemy powtórzyć to przy kolejnych realizacjach. Każda w innej formie, nawiązując do stylistyki przyjęcia.

 

W naszej ofercie znajdziecie również tabliczki bardziej retro bądź vintage.

Niech Wasi goście zapamiętają salę weselną jako Waszą, oznaczoną Waszymi imionami, a nie anonimowe miejsce, które co tydzień wyprawia prawie takie same wesele.

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

4 Responses

  1. Magdo,
    Takimi rzeczami przeważnie zajmują się osoby robiące zaproszenia lub dekoratorzy. Jeśli organizujesz wesele w mieście, gdzie działają nasi konsultanci, odezwij się do przedstawiciela. Dostaniesz konkretne namiary. Nasz zasięg znajdziesz na http://www.slubnapracownia.pl.

    Pozdrawiam,
    Zuza

  2. Świetny pomysł, dobrze, że ktoś u nas też wie co dodaje uroków. I oczywiście musi być do tego odpowiednie miejsce 🙂
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *