konkurs, konkurs, konkurs!

Konkurs „Ślubna Bydgoszcz”
Wygraj bezpłatną sesję narzeczeńską!
Zapraszamy do udziału w konkursie Ślubna Bydgoszcz! Celem konkursu jest promocja naszego miasta przez poszukiwanie nowych plenerów na wymarzone zdjęcia.

Wraz z poprawą pogody rozpoczyna się „sezon ślubny”! Zatem wszyscy narzeczeni, przyszli małżonkowie na start! Zasady są bardzo proste, a zgłoszenie się do konkursu nie zajmie Wam wiele czasu.

Organizatorzy:
Ślubna Pracownia Bydgoszcz
Werafoto

Do wygrania:
• sesja narzeczeńska dla zwycięskiej pary, wykonana przez Weronikę Kowalik-Kopczyńską z www.werafoto.pl
• zniżka na indywidualne doradztwo w kwestii organizacji ślubu i wesela od Ślubnej Pracowni, www.ślubnapracownia.pl!

1. Każdy kto polubi CowBydgoszczy, Ślubną Pracownię Bydgoszcz i werafoto.pl na Facebooku.
2. Prześle do nas swoje zakochane zdjęcie na adres konkursy@cowbydgoszczy.pl ze swoją drugą połówką, zrobione w Bydgoszczy weźmie udział w super konkursie!

W treści maila należy podać swoje podstawowe dane oraz numer kontaktowy. Zdjęcia które wezmą udział w konkursie będą opublikowane na stronie www.cowbydgoszczy.pl. Spośród tych zdjęć czytelnicy wyłonią zwycięzców.
Przed wysłaniem zdjęć, prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu:

Regulamin konkursu Ślubna Bydgoszcz:
1. Konkurs organizowany jest przez portal miejski CowBydgoszczy, firmę Ślubna Pracownia Bydgoszcz oraz Werafoto.pl
2. Zadanie konkursowe to:
– kliknięcie „lubię to” strony CowBydgoszczy oraz Ślubnej Pracowni Bydgoszcz oraz werafoto.pl na Facebook’u – przesłanie zdjęcia zakochanej pary, planującej ślub z Bydgoszczą w tle na adres mailowy konkursy@cowbydgoszczy.pl w treści podając imiona nazwiska i telefony kontaktowe a w tytule „Ślubna Pracownia”
3. Forma głosowania na nadesłane zdjęcia zostanie podana w późniejszym czasie.
4. Nagrodami w konkursie są:
• Za zajęcie pierwszego miejsca trzygodzinna sesja zdjęciowa plenerowa, miejsce sesji: Bydgoszcz, termin sesji będzie ustalany indywidualnie z parą, która wygra sesję i fotografem
• Za zajęcie drugiego miejsca zniżka wysokości 60% na indywidualne doradztwo w kwestii organizacji ślubu i wesela, dotyczące jednej wybranej i ustalonej z konsultantami usługi (z wyłączeniem doradztwa w zakresie wyboru lokalizacji)
• W przypadku rezygnacji z nagrody nagroda przechodzi na parę która zdobyła kolejne miejsce w konkursie.
5. Nagroda będzie zrealizowana najpóźniej do 31.09.2012 roku (sesja fotograficzna) oraz do 30.04.2013 (indywidualne doradztwo) z uprzednim podpisaniem umowy.
6. Do dnia 30.06.2012 zwycięska para musi się skontaktować z fotografem Weroniką Kowalik-Kopczyńską w celu wstępnej rezerwacji terminu sesji zdjęciowej. W przypadku nieskontaktowania się w podanym terminie – Nagroda przepada.
7. W ramach Nagrody organizatorzy i fotograf zapewniają 5 zdjęć z sesji wybranych przez Zwycięzców konkursu spośród wszystkich zdjęć, do odbioru w terminie ustalonym z fotografem wykonującym sesję. Większa ilość zdjęć będzie płatna we własnym zakresie.
8. Portal CowBydgoszczy zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć Par przesyłanych na konkurs oraz do publikacji zdjęć z sesji narzeczeńskiej Zwycięzców na stronie www.CoWBydgoszczy.pl
9. Ślubna Pracownia zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć zwycięskich Par przesyłanych na konkurs oraz do publikacji zdjęć z sesji narzeczeńskiej Zwycięzców na stronie www.blog.slubnapracownia.pl.
10. Weronika Kowalik-Kopczyńska zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć zwycięskich Par przesyłanych na konkurs oraz do publikacji zdjęć z sesji narzeczeńskiej Zwycięzców na stronie www.werafoto.pl.
11. Konkurs trwa od .22.05 do 15.06 br. wyniki zostaną ogłoszone 20.06.2012.
12. Warunkiem przeprowadzenia konkursu jest uczestnictwo w nim co najmniej 5 par.
13. Organizator ma prawo do niedopuszczenia do konkursu zdjęć zawierających treści obraźliwe i naruszające zasady etyczne.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

One Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *