krótkie suknie ślubne coraz modniejsze

Autor: Edyta Wenc i Szymon Wiese – Ślubna Pracownia Bydgoszcz

Na większości przyjęć weselnych często spotykamy się z tradycyjnymi długimi sukniami ślubnymi. Niemniej duże wrażenie robi odstąpienie od tej zasady. Rokrocznie coraz więcej kobiet decyduje się na krótką suknię ślubną, co nas bardzo cieszy. Również wiele naszych klientek zdecydowało się na to rozwiązanie.

Pozwólcie sobie na szaleństwo! Krótka suknia ślubna pozwoli Wam na bycie oryginalnymi i niebanalnymi Pannami Młodymi. Nie ukrywajcie Waszych zgrabnych nóg! Zaprezentujcie je i podkreślcie ich smukłość lekkimi i zwiewnymi krótkimi sukienkami. Zbliżające się lato będzie ku temu najlepszą okazją. Na pewno poczujecie się bardziej kobieco. Projektanci, również polscy mają głowy pełne szalonych pomysłów, dlatego jest w czym wybierać!

Wybierając krótką kreację, ogromną rolę odgrywają buty. To one, tuż po sukni ślubnej skupiają na sobie uwagę. My stawiamy na wysokie i najlepiej w jakimś ciekawym kolorze. Niestety, ma to swoje małe minusy, ponieważ jest to z pewnością opcja dla wytrwałych, przyzwyczajonych do trudów noszenia szpilek, Panien Młodych. Niemniej efekt będzie gwarantowany!

Również niektóre światowe (i polskie też) celebrytki, które stają na ślubnym kobiercu, zdecydowały się ucieszyć męskie oczy i pokazać nogi, przywdziewając krótką suknię ślubną.

Krótkie suknie ślubne doskonale sprawdzają się również jako stylizacja podczas ślubu cywilnego.

Rozwiązaniem dla niezdecydowanych są suknie z odpinanym dołem. W ten sposób podczas ślubu Panna Młoda może wystąpić w długiej sukni, natomiast już podczas zabawy weselnej, szaleć na parkiecie w sexy mini. Innym pomysłem jest połączenie sukni krótkiej z przodu i długiej z tyłu.

Każda narzeczona zainteresowana takim strojem, znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Proste, asymetryczne, z falbankami, koronkami, piórkami? A może wcale nie białą? Ecru, kość słoniowa albo jakiś intensywniejszy kolor? Możliwości jest wiele. Eleganckie, oryginalne, urocze. Określeń, jak i fasonów krótkich sukni jest już bardzo dużo, dlatego macie w czym wybierać. A wszystkie są po prostu piękne. Może czas na przełamanie stereotypów? Jesteście za?

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *