Miłość jes słodka

Autor: Marzena Ramotowska – Ślubna Pracownia Warmia i Mazury

Choć za oknem jest już zimno i ponuro, to w dzisiejszym wpisie powieje troszkę ciepłem :). Chcielibyśmy przypomnieć przecudne, majowe wesele Natalii i Wojtka…
Natalia i Wojtek wybrali maj, jako miesiąc na powiedzenie sobie „tak”, bo przecież jest to miesiąc zakochanych – wszystko odżywa, przyroda jest w pełnym rozkwicie i my sami jesteśmy gotowi na rozkwit… uczuć. Maj wydaje się najpiękniejszym miesiącem, pełnym marzeń, wiary i nadziei. A kwitnące bzy, konwalie i magnolie dopełniają obrazu szczęścia i radości :).

Olsztyn 2015 słodki kącik1
I właśnie konwalie stały się motywem przewodnim tego wesela, dopełniając dekorację z żywych kwiatów, jak i elementów wiązanki Panny Młodej. Nie mogło być inaczej, bo konwalie to ulubione kwiaty Natalii. Jednak, ze względu na to, iż nie są one zbyt duże objętościowo, stanowiły jedynie akcent dekoracyjny.

Współpracę z Natalią i Wojtkiem zaczęliśmy na rok przed weselem. Pomimo totalnego zabiegania i braku czasu Pary Młodej udało nam się sprawnie wszystko zorganizować. Miejsce, które wybrała Para odzwierciedlało w 100% motyw vintage, który przodował w dekoracjach w kolorze żółci, beżu i butelkowej zieleni. Małym akcentem był również kolor fioletowy i szary. Nietuzinkowość vintage wystroju dodawały elementy papeterii z grubego, tekturowego papieru z żółtym akcentem – wstążką i żółtą chorągiewką, a także żółto – szare rozety, rozwieszone za plecami Pary Młodej. Nie zabrakło dużej ilości tabliczek drewnianych, drewnianych kierunkowskazów, a na każdym stole i filarach można było zauważyć kompozycje kart z optymistycznymi napisami: „Żyli długo i szczęśliwie”, „Keep calm and get married”, „All you need is love” i „Miłość jest słodka”…bo jest, prawda :)?

vintage dekoracje wesele
Jedną z atrakcji wesela był słodki kącik, idealnie dopasowany kolorystycznie, z mnóstwem słodyczy, pysznych deserów i makaroników. Z tabliczką: „Eat, drink and be married” i fuzją kolorów, podbił serca wszystkich gości.

słodki bufet wesele
Dekorację dopełniło nastrojowe oświetlenie, dopracowane w najmniejszym szczególe przez zespół, duża ilość świec w butelkach i rozstawione na przemian – papierowe lampiony – oczywiście z akcentem serca.

zabawy dzieci na weselu
Ważnym aspektem były również animacje dla dzieci. Dwie profesjonalne animatorki wspaniale zajmowały się najmłodszymi z gości, podczas, gdy rodzice bawili się na parkiecie.
Dopełnieniem całości był kilkuminutowy film video, którego rezultatem były łzy wzruszenia w oczach rodziców, gości i… konsultanta :).
Czyż można piękniej powiedzieć o sobie niż Natalia i Wojtek? Chyba nie! Wiemy o tym my i Ci wszyscy, którzy znakomicie bawili się na weselu:)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *