„Mój Ślub, Mój Styl” – pierwszy polski przewodnik po ślubnych stylach

Każda dziewczyna marzy o pięknym, romantycznym i niezapomnianym ślubie. Ten dzień powinien pozostawić tylko miłe wspomnienia na całe życie. Jak to zrobić?

Dziś chcemy podpowiedzieć Ci, gdzie szukać inspiracji i odpowiedzi na najpopularniejsze pytania dotyczące ślubów. W książce „Mój ślub, mój styl” Karoliny Waltz i Magdaleny Piechoty zebrano najświeższe i najbardziej istotne informacje na temat aktualnych trendów ślubnych.

Rady  dwóch wspaniałych kobiet: stylistki i fotografki pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze oraz uniknąć stresujących sytuacji.

 

To magiczne, spersonalizowane szczegóły, które sprawiają, że Twój ślub jest cudownie wyjątkowy dla Ciebie i Twoich Gości. Niezależnie od tego, czy szukasz motywów ślubnych, pomysłów na zaplanowanie ślubnego przyjęcia, czy chcesz tylko uzupełnić już istniejącą koncepcję, pierwszy polski przewodnik „Mój ślub, mój styl” zainspiruje Cię i poprowadzi na każdym kroku.

Znajdziesz w nim odpowiedzi na następujące pytania:

✩Jak zdefiniować wizję swojego ślubu?

✩Jak wybrać styl ślubu?

✩Jakie kwiaty będą najlepiej pasować do wybranej przez Ciebie palety kolorów?

✩Na co zwrócić uwagę przy wyborze miejsca przyjęcia?

Ta książka poprowadzi Cię przez różne style ślubne (boho, glamour, romantic, al fresco, modern, classic) z projektami krok po kroku, dzięki czemu możesz wybrać to, co pasuje do Twojej osobowości, a różne warianty projektów pokażą jak je możesz dopasować do swojego  wymarzonego ślubu. Niezależnie od tego, czy jesteś przyszłą Panną Młodą, czy pomagasz w organizacji przyjęcia przyjaciółce, jest to doskonały przewodnik, który sprawi, że ten  dzień stanie się wyjątkowym.

Ponad 300 stron inspiracji, 42 style ślubne, ponad 350 zdjęć i 6 rozdziałów  –  to tylko mała część „ślubnej podróży”, do której możesz dołączyć już teraz!

To jedna z niewielu książek, które można przeczytać jednym tchem.

Każdy z 6 rozdziałów zawiera informację o obiekcie, stylizacji, aranżacji stołów, palet kolorów, dodatków, profilu Panny Młodej, kwiatów, papeterii, dekoracji.

Trzy największe trendy na dzisiejszych weselach to prostota, personalizacja i kolor. Ekspertka ślubnego światu, Karolina Waltz, podkreśla te elementy, pokazując Parom, jak zaprojektować własne niezapomniane wesele. Wyjaśnia jak tworzyć jednoczące motywy z kolorami, kwiatami i indywidualnymi akcentami. Do takich akcentów zaliczane są :

✩Kwiaty z Waszej pierwszej randki

✩Monogramy

✩Zdjęcia z dzieciństwa

✩Własny hasztag, etc.

 

Ta książka uczy siły prostoty i wpływu koloru, który można dostosować do każdego budżetu, zawsze z oszałamiającym efektem, na przykład tworząc efektowne kompozycje kwiatowe wykorzystując kilka rodzajów kwiatów.  

Karolina, Magdaleno,  Gratulujemy! Jest to wspaniały przewodnik, który śmiało możemy polecać naszym Panną Młodym szukającym inspiracji i pomysłów!

                                                                                                  Pozdrawiamy Was gorąco!

                                                                    #LetsMakeYourDream #SpełnimyTwojeMarzenia

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

3 Responses

  1. Bardzo ciekawy wpis! Sama jestem na etapie planowania własnego ślubu, więc poszukuję inspiracji na wielu stronach. Niedawno postawiłam na oryginalne winetki ślubne i jestem nimi zachwycona. Już nie mogę się doczekać aż postawię je na stole. Czeka mnie jeszcze kilka spraw do ogarnięcia, jednak jestem pewna, że przy wsparciu partnera na pewno nam się wszystko uda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *