motyw zieleni – wesele Pauliny i Pawła

Autor: Marzena Ramotowska – Ślubna Pracownia Warmia i Mazury

Jakże istotne jest to, aby znaleźć swój idealny motyw, którym moglibyśmy się kierować tworząc piękne dekoracje na swoim weselu. Paulina i Paweł, z którymi spotkaliśmy się na cztery miesiące przed datą uroczystości, wiedzieli od początku, że motywem przewodnim ich wesela będzie kolor zielony. Może to dlatego, że poznali się w Irlandii :)?

Surowy, ale elegancki wygląd sali pozwolił nam na zastosowanie naturalnych elementów roślinnych, które świetnie korespondowały z całością. A biel i naturalne drewno ciekawie komponowały się z okrągłymi kompozycjami z mchu i kwiatów umieszczonymi na lustrzanych paterach, a także mchem i sukulentami w miniaturowych doniczkach, które notabene były również prezentem dla gości.

Nasza współpraca rozpoczęła się już na etapie projektowania zaproszeń. Całość skomponowano z motywem mchu i intensywnie zaznaczonymi inicjałami Pary Młodej. W późniejszym etapie zastosowaliśmy również taki sam motyw w winietkach, numerkach na stół gości i tablicy.

Ciekawie prezentowały się także wianki z mchu przyczepione do krzeseł gości i inicjały Pary Młodej, które przyczepiono zarówno na ścianie, jak także w dekoracji samochodu.

Pamiętajmy, że minimalistyczna dekoracja wcale nie musi być nudna. Wystarczy dobrać wszystkie elementy skrupulatnie, a efekt całościowy na pewno nam się „odwdzięczy”. Tak jak było to w przypadku Pauliny i Pawła :).

Autorem zdjęć jest Piotr Gołdyn z Goldyn Fotografika

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *